Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan kérhetem, hogy az...

Hogyan kérhetem, hogy az ügyemet elfogultság miatt más kapitányság bírálja, ha azt egy kapitányság már lezártnak tekintette? Tehetek újabb feljelentést?

Figyelt kérdés

Az ügy szerint ismert tettes 3 darab közepes értékű kerékpárt eltulajdonított egy (zavart) ismerősöm közreműködésével (az ismerősöm sokkos állapotban volt amikor átmentek hozzá, az sem kizárt, hogy megzsarolták)

Majd az ellopott kerékpárokért pénzt követeltek.


A rendőrség lezárta annyival, hogy mivel az ismerősöm adta át és a tettes szerint "mi tartoztunk nekik" "nem bűncselekmény"


szerintem ez nem így van. Nem tartoztunk neki, és ez zsarolás, sikkasztás, lopás.


De az ügyet lezárták, már 2 éve, tudom, a biciklik talán már nem lesznek meg, de 5 év az elévülés és nem szeretném annyiban hagyni, legalább a bíróságig jusson el.


2015. ápr. 15. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom, szívfájdalmad ez a kérdés, már 1 éve válaszolgatunk a kérdéseidre.

Miért nem fogadtál meg valamit az eddigi hozzászólásainkból?

Kinek kell neked elmondani ugyan azt amit fent válaszoltak a rendőrök, hogy megértsed, hogy nem bűncselekmény? Kérdezz meg egy ügyvédet!

Mondtam már neked előzőleg is, hogy a tulajdonjogi vita az PTK. Lopás akkor történik, ha az ismerősöd nem odaadja, hanem ellopják tőle. A bolond ismerősöddel kellene inkább valamit csinálnod, hogy ne csináljon tartozásokat, és ne adjon oda másnak semmit.

2015. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szívfájdalmam, tudod, ha azokat az 5 éves aluvázas bicikliket most újra kellene vásárolnom, 300 ezer forintot kellene fizetnem értük a boltban. UGYE ÉRTED MÁR MIÉRT "SZÍVFÁJDALMAM?"
2015. ápr. 16. 15:50
 3/3 A kérdező kommentje:
A párommal itt zötykölődünk a rozoga 30 éves csepeleken mint a parasztok, közben valami cigány, ott vigyorog az alu vázas bringáimmal amiért vastagon megdolgoztam.
2015. ápr. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!