Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűncselekmény? 23L

Bűncselekmény? 23L

Figyelt kérdés
A barátom majdnem összeverekedett valakive, aki szándékosan, két kézzel megtaszította. Lefogták őket, majd mindenki ment a dolgára. Állítólag a helyszínre később rendőrök érkeztek, kérdezősködtek. Tartani kell valamitől?

2015. ápr. 16. 10:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem, hogy mire gondolsz.


Mivel annyira bagatell a dolog, szerintem jó esély van rá, hogy a rendőrök csak egy jelentést írnak erről, és nem indul vizsgálat (nyomozás). Gondolom ti sem akartok feljelentést tenni, a másik fél sem hiszem, hogy akarna, baj csak akkor lehet, ha valamelyik buzgómócsing szemtanú dönt úgy, hogy feljelentést tesz. De én ezt sem hiszem.


De ha tévedek, valaki, aki jobban tudja javítson ki bátran!

2015. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy 10-es is írja, csak megelőzött!
2015. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tegnap a pingpongasztalon ülve egy fiatal pár balhézott. A férfi ordítozott, néha még oda is csapott a csajnak. Tartott mindez kb fél órát. Ha én kihívom a rendőröket,miközben azok elmentek, ki tudja hova, melyik rendőr fog jegyzőkönyvet felvenni egy elmesélt esetről?

Max maguknak igazolják a kivonulás okát és azt, nem tudtak intézkedni, mert nem volt miért.

2015. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A garázdaság gumitörvény, arra is rá lehet húzni, ha valaki elfingja magát. Úgyhogy megállni megáll. Gyakorlatban egy járőrnek tucatnyi ilyen ügye van, ha mindegyikben eljárást indítanának, be is csavarodnának. Úgyhogy nem kell aggódni.
2015. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! :*
2015. ápr. 16. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!