Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben az esetben mi a teendő?

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy félresikerült internetes kereskedés miatt feljelentettek. A feljelentés nem a lakóhelyemen történt, hanem egy teljesen más megyében. Elég hamar megkaptam a levelet, hogy tulajdon elleni szabálysértés miatt megbüntettek, pénzbírságot kaptam, és hogy jogerőre emelkedéstől számítva 30 napig fizethetem be, utána elzárásra kell változtatni. Aztán jött egy késöbb egy levél ( Március 26.-án ), hogy Március 19.én jogerőre emelkedett a dolog, és hogy a megyémben található Kormányhivatal számlaszámára küldjem a pénzt. Felhívtam a feljelentés helyén található bíróságot, ott azt mondták, fogok majd kapni egy levelet a lakóhelyemen lévő Kormányhivataltól, hogy pontosan hova fizessem be. 3nap múlva lejár a 30 napos határídő, és még mindíg nem kaptam meg a levelet ... ilyenkor mi a teendő ? Várjak tovább ? Ugye az van írva a levélben, hogy ha 30 napon belül nem fizetem ki, bekaszliznak .... nekem a pénz félre van téve, viszont így nem tudom befizetni.
2015. ápr. 16. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
"Félresikerült internetes kereskedés". Úgy érted, fél téglát küldtél X-Box helyett.
2015. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Akkor keresd fel az illetékes Kormányhivatalt és érdeklődj az ügy felől... Ennél többet nem tudsz most tenni... így legalább jóhiszeműen jártál el... Ott majd meg fogják mondani, hogy fizess/ne fizess...
2015. ápr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!