Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mi a teendő?...

Ebben az esetben mi a teendő? Veletek történt már ilyen? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Valaki (számomra ismeretlen személy) Facebook-on írogatott agresszív fenyegetéseket, és azt is megemlítette, hogy ő egy bűnbanda tagja.

Már lassan egy éve történt ez, letiltottam az illetőt, beszéltem interneten egy magas rangú rendőr ismerősömmel, és azóta nem jött fenyegető üzenet, viszont tavaly májusban levideózott egy férfi az utcán, aki olyan 28-35 év körüli, és azóta gyakran láttam nagy, főként fekete kocsikat, melyekben bűnöző-szerű férfiak ültek, és a lakóhelyem környékén "köröztek". Ezen kívül, tavaly szeptemberben, a kirándulásomon is követett egy (50-55 éves) ember, aki le is fotózott. Továbbá, néha láttam a környéken 4-5 fiatalt, akik valahogy tudják a nevem, és gyakran, gúnyosan köszöngettek, egyszer pedig belém kötöttek. Azért írtam az előző három mondatot múlt időben, mert az utóbbi hónapokban teljesen megszűntek a gyanús események.

Hozzáteszem: nem a tavalyi netes fenyegetés volt az első eset. 2011 őszén is írogatott valaki durva üzeneteket, őt is letiltottam.


2015. febr. 23. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt gondolom üldözési mániád van ... és ezt komolyan gondolom
2015. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

16:51

Lehetséges, hogy az van. Viszont, attól még megtörténtek ezek a dolgok.

2015. febr. 23. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg zaklatás miatt fordulhatnál a rendőrökhöz de felesleges mert ők azt fogják mondani hogy semmit nem tudnak tenni mivel nincs rá bizonyíték.Majd ha elvágják a torkodat akkor fognak TALÁN valamit tenni.A legjobb amit tehetsz hogy gázpisztolyt hordasz magaddal viszont ha használod akkor meg jellemzően téged fognak megbüntetni.De inkább az minthogy megöljenek nem? (Ha már a rendőrök nem hajlandóak megelőzni a bajt mert a fánkzabálás meg a lakosság cseszegetése fontosabb nekik)
2015. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14:04

Mennyire tartod "veszélyesnek" a helyzetem?

2015. febr. 25. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mennyire veszélyes a helyzeted mert nem én éltem át.De az elmondottak alapján nem árt vigyázni,ezért is írtam azt hogy vigyél magaddal gázpisztolyt,csak a viseléséhez engedély kell,viszont otthon lehet nálad
2015. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem nem annyira vészes a dolog.
2015. febr. 25. 21:58
 7/8 A kérdező kommentje:
De ne sosem tudhatom...
2015. febr. 25. 21:59
 8/8 A kérdező kommentje:
*De sosem tudhatom.
2015. febr. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!