Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik egy házkutatás...

Hogyan zajlik egy házkutatás a valóságban?

Figyelt kérdés
Filmekben-sorozatokban kétféleképp láttam eddig. Egyszer diszkréten átnéztek mindent, ügyelve a tárgyak épségére, másszor viszont semmit nem kíméltek, könyvek lapjait összetépték lapozás közben, vázát levertek, ami összetört, szanaszét hajigálták a ruhákat a szekrényből, meg ilyenek. Melyik áll közelebb a valósághoz?
2015. ápr. 27. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az első. A szükséges mértékig alaposnak kell lenniük, de vigyázva a tárgyak, berendezések épségére. Tudtommal gyanú esetén megbonthatják (pl. tapétát, bútorokat). Lefoglalhatják, ami bűnjel lehet, stb.
2015. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Bejönnek a zsaruk, oszt szétdobálnak mindent. Feltúrják a legzsúfóltabb cuccot is és számukra jól átlátható helyre a földre egyenletesen dobálják szét, hogy a másik rendőr ellenőrizve az elsőt jól átláthassa. Munkájuk végeztével gyorsan elhagyják a kuplerájt.
2015. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

a szomszédomnál volt házkutatás

-azzal kezdte a két civilruhás,hogy becsöngettek hozzánk,hogy lennék e hatósági tanú a szomszéd házkutatásánál ? -naná !

-3 an bementünk ,ők szép finoman átkutatták a pecót,semmit nem törtek össze ,lefoglaltak iratokat,megírtuk a jegyzőkönyvet és elköszöntünk

2015. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Én is voltam tanú a szomszédban házkutatás során. Kérdeztem, lerúghatom a TV-t, hátha benne van a heroin ? Akkor nem kell kalapáccsal megbontani a fémes részeket. Mondták a rendőrök, naná.
2015. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van már olyan gépük, ami a föld szerkezetét vizsgálja, hogy el van-e ásva valami


fémkereső alap

2015. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Eldugsz egy Barbie házat és a piszok zsaruk felkutatják nálad. És így szólnak: Ááááhhááá, most lebuktál aljas Barbieház rejtegető!
2015. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!