Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért csodálkoznak egyesek...

Miért csodálkoznak egyesek azon hogy olyan sokan utálják a rendőröket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen feleslegesen vannak.Az nem baj ha lopnak,gyilkolnak a bűnözők,csak a bírságoláshoz értenek


Amikor meg létrejön egy olyan banda mint a Tolvajkergetők hogy megleckéztessék a bűnözőket azokat meg börtönbe zárják?Pedig csak a rendőrök helyett dolgoztak,azt tették amire a rendőrök felesküdtek.Amíg a rendőrök trafipaxoltak addig ők elfogták a bűnözőket,mi ezzel a baj?Ha nem hagyják őket érvényesülni akkor miért nem a rendőrök csinálják helyettük?Elvégre ezért fizetik őket a mi adónkból nem?


2015. máj. 1. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
A probléma nem a rendőrséggel van, hanem a kormánnyal, ugyanis a kormány szabályozza a rendőrséget.
2015. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem emlékszem rá, hogy a rendőrség arra esküdött fel hogy földön fekvőket rugdosnak fejbe acélbetétessel, de javíts ki ha tévednék.
2015. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

A kérdéseddel teljes mértékben egyetértek. De sajnos a rendőröket nem szabad hibáztatnunk, hanem a kormányt és az ő főnökeiket. Ugyan is a rendőrök azt csinálják ami nekik ki van adva! Ők parancs alapján teszik a dolgukat. Ha ő olyan parancsot kap hogy egy útszélén kell állnia traffival 2 órán keresztül nem mehet sehová még akkor sem intézkedhet ha előtte épp kirabolnak valakit, vagy valaki segítséget kér tőle, hanem a rendőr rádión beszól a központba, és várja az utasítását.


És itt nem a szegény rendőrt kell hibáztatni, nem mondom azt hogy nem szidom őket sokszor, de ők is csak a munkájukat végzik, és ha nem úgy tesznek ahogyan megvan nekik adva akkor búcsúzhatnak az állásuktól.

2015. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%

" földön fekvőket rugdosnak fejbe

acélbetétessel, de javíts ki ha tévednék."


Kifelejtetted a "bűnöző" szót.

Bűnözőket rúgott fejbe.

Ugye hogy mindjárt más?

2015. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legkevésbé sem más, láttam a videóikat. Mindenki azt emlegeti a cigányoknál, hogy 10-en mennek egy emberre. Bármilyen videót láttam ettől a tomcattől az volt benne, hogy 10-en állnak körbe 1 embert és még gázpisztolyra is szüksége van annak a kemény csávónak. Lehet lepontozni, de ez semmiben nem más.
2015. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

A Tomcatot jogosan zárják börtönbe! Akár bűnöző valaki, akár nem, tilos vele erőszakot alkalmazni, és a fejét rugdosni. A Tolvajkergetők szadisták gyülekezete.

Adott esetben a rendőrök is eljárnak a bűnözőkkel szemben- a rájuk vonatkozó szabályok szerint.

2015. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Én sem csodálkozok rajta. Ebben az országban leköpnivaló a rendőr, mentős, ápoló, orvos, tanár, munkás. Egyedül a tolvaj, hazug, gátlástalan politikus csürhét istenítik sokan.
2015. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Csak a rendőrök csodálkoznak..
2015. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem sem a szívem csücskei, de azért havi 140-ért én sem ugranék golyók elé.
2015. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetro ***** válasza:
97%

Tudod kérdező, nyilvánvalóan nem vagy tisztában a rendőrség munkájával. Persze hogy vannak gondok a rendőrséggel, és az emberek egy része utálja őket. Szerintem a világon mindenhol...

De hogy a Tomcat dologgal ezt logikailag hogyan sikerült összefűznöd, az díjnyertes birkaság.

Tudod a rendőröket sokan azért utálják, mert egy csomó nem azt teszik ami a dolguk lenne. Te is ezt kifogásolod. Pedig tudod mi a legalapvetőbb elvárás egy erőszakszervezettel szemben? Hogy ő maga betartsa a szabályokat. Pl nem lövünk fejbe fegyvertelen embereket a saját házuk udvarán csak úgy. Nem rugdossuk szét valakinek a fejét, mert mi bűnösnek hisszük... Ilyenek. Én nem szeretnék olyan világban élni, ahol a rendőrség ezt csinálja. A jelenlegi jogrend szerint, az ilyeneket a rendőrség elkapja, a bíróság elítéli. Ez a dolguk.

2015. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!