Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 4. napja délutánonként SOS...

4. napja délutánonként SOS jelek jönnek, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Első nap csak arra voltam figyelmes, hogy feltűnően sokáig bevilágított a napfény, ami a szembe lévő tízemeletes egyik ablakáról tükröződött. Másnap feltűnt hogy ki-be csukogatják az ablakot, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, csak kissé zavaró volt, tegnap már kezdett gyanús lenni, hogy olyan villogás van, mintha néha hosszú néha rövid időre hagyná ott, megfogadtam hogy ma ha megint lesz jelzés, akkor feljegyzem a villogást, és egy SOS jelzés jött ki belőle morze jelekkel. Ma azóta néha nézem azt az ablakot és most tűnt fel, hogy sötétedés után is véletlenszerűen elkezdte valaki kapcsolgatni a villanyt.

Ilyenkor mi a teendő? Hívjam ki a rendőrséget? Nem fognak ilyen miatt kinevetni?


2015. máj. 9. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Én felhívnám őket. lehet tényleg baj van :S
2015. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csak valaki elmebeteg. De betelózhatsz a redőrségre is, úgysemmennek ki, csak ha bűneset forog fennt. Szólj annak a ház gondnokának, majd ő intézkedik.
2015. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg rendőrségre kéne betelefonálni. Bajod nem lehet belőle.
2015. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
65%
Na? Történt valami?
2015. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak képzelődsz.
2015. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Na,kinyírtak má valakit?
2015. máj. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha tegyük fel, valaki bajban van akkor szerinted úgy kér segítséget hogy ablak csukogatàssal morzèzik napokon át? 😊

Tök èletszerű...

2015. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Igyál vízet, az jó a sós jelekre. Én például mikor elmegyek egy cukrázda előtt, mindig édes jeleket kapok. Vagy amikor valaki szenved, keserű jeleket.
2015. máj. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha tegyük fel, valaki bajban van akkor szerinted úgy kér segítséget hogy ablak csukogatàssal morzèzik napokon át? "


Hogy máshogy?

2015. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy máshogy?"


Kikiabál az ablakon, hogy segítség vagy telózik. Esetleg kidobál cukókat az ablakon, hogy figyeljenek.

2015. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!