Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Délutánonként le szoktam...

Délutánonként le szoktam pihenni. Mielőtt elalszom érzem hogy gyorsabban ver a szívem, van mikor mintha szabálytalanul verne. Ez baj? Ha igen mi a teendő?

Figyelt kérdés
szabálytalanul ver a szívem, van hogy olyan érzésem van mintha felduzzadna a szemem
2014. márc. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, ez velem is előfordul. Nekem alapból van egy kis szívbillentyű probléma, de nem súlyos, ezért nem is szedek rá gyógyszert. Viszont! Ez a stressztől is lehet! Illetve fronthatástól, lényegében ezer dolog miatt lehet, de nem írtad hány éves vagy, mert kor függvénye is. Szerintem kéne csináltatni egy EKG-t, ha fizikai jellegű a dolog, az kimutatja! Ha semmi, akkor sajnos lehet, hogy lelki eredetű...a felduzzadt szemre: nem lehet, hogy vizesedsz? Ha igen, akkor ez mind a két tünetet megmagyarázná, de mindenképpen keress fel egy orvost!
2014. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves Férfi vagyok, kb 190 magas és 80 kg. voltam már 24 órás EKG és vérnyomás vizsgálaton is, de semmit elváltozást nem mutattak a gépek. bár azt hozzá teszem hogy szerintem minimum 20-éves monitorokat tettek rám, és látszok rajtuk hogy nem sűrűn voltak karbantartva. az értékelésre 5-órát kellet várnom pedig csak 2-ember volt előttem, na de mind1 ez egy másik téma. a lényeg az hogy olyan érzésem van mintha nem is nézték volna meg, a házi orvos is mindig azt mondogatja hogy majd kinövöm. pedig én érzem hogy baj van, más spanomnál érdekes nincsenek ilyen gondok. ha tudsz valami megoldást vagy tippet, kérlek írj!
2014. márc. 18. 06:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, én sem vagyok kibékülve az orvosokkal, sőt, utálom őket! De szándékosan nem írtam eddig, mert idekommentel pár okostojás, és elküldenek a fa...ba, szóval, ha ennyire nem törődöm egyik orvos se, akkor marad a zsebbecsúsztatás....keress fel egy magándokit, az úgy kivizsgál, hogy csak na! Ezeknek lóvé kell, egyből odafigyelnek Rád! Sajnos nincs más tippem! :(
2014. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve lenne még egy: nehéz időszakon mész keresztül? Úgy értem, meló, barátnő, család...stb....lehet csak kivagy merülve, illetve: kv? cigi? Még annyit írnék, hogy ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG feltevés, én a helyedben tényleg elmennék magándokihoz...
2014. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!