Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri most rendőrnek menni?

Megéri most rendőrnek menni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy érettségi után rendőrtisztibe mennék. Megéri most elmenni rendőrnek? Nehéz bejutni, és elvégezni az iskolát?

Aki tud erről beszélni.. :)


2015. máj. 26. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Még egy portást is jobban megbecsülnek anyagilag, semmiképp ne menj rendőrnek.
2015. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

És pontosan mit is szeretnél csinálni?


Hogy megéri-e?! Ez nehéz kérdés. De ha ezt akarod csinálni, akkor megéri.

2015. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megéri.

Elfelejtheted a családi névnapozást, szülinapozást, ünnepeket, hétvégéket, és cserébe kapsz utálatot, és sok fizetést, amit azt sem tudod, hogy mire költs el, kajára, vagy számlára.

Ha lenne más szakmám, vagy ha visszajöhetne a rendőrséghez az ember, ha kint dolgozna külföldön 1-2 évet, akkor már én sem itt dolgoznék.

2015. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Stukker, bilincs, lehet otthon szerepjátékozni az asszonnyal (ilyen: "biztos úr, rossz fát tettem a tűzre, megbilincselne?" meg hasonlók). Lehet vagánykodni a fegyverrel a lakótelepen, feketén büntetni úton-útfélen, ráijeszteni az ellenségeidre, stb.


Nem is kérdés, simán megéri.

2015. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha jol tanulsz akkor konnyu bekerulni, mert a fizikai elvaras meg sem kozeliti a szakközepekét. Kell egy 400 + pontos érettségi nyelvvizsgával, az alkalmasságikon átmenni - amiken tényleg azok buknak ki akik nem emlékeznek mit válaszoltak 2 perce vagy nem tudja mit akarnak hallani -

legyél egészséges, ha rendőr akarsz lenni és jó helyet tudsz találni magadnak, akkor megéri.

2015. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Waff ***** válasza:
33%

Kérdező! Fiatal ember létedre tényleg egy ilyen csürhébe szeretnél "dolgozni"? :( annyi szép és jó szakma van,ne légy bűnöző,ne légy a társadalom szégyene!

Ha más nem is,legalább az önbecsülésed tartson vissza ettől a "szakmától"....

2015. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Hmm... se csürhének, se bűnözőnek, sem a társadalom szégyenének nem érzem magam. És még önbecsülésem is van! :)


Köszönöm így ismeretlenül is feltétlen bizalmad és felebaráti szereteted! ;)

2015. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Habár a kommentelésnek nem feladat az egymással vitatkozás, valahogy Waff mellett nem mehetek el szó nélkül: nem a rendőrök a társadalom szemete, sokkal inkább azok akik miatt a rendőrök vannak: a kriminális egyének.


Józan gondolkodású törvénytisztelő ember nem mondhat ilyet rendőrökről. Tudom, hogy menő ACAB (= minden rendőr köcsög) pólóban rohangálni és szidni őket, de pont ez az a szakma, mely nélkül napokon belül összeomlana a jelenlegi társadalmunk és teljes anarhia lenne.

2015. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Waff ***** válasza:
26%

A rendőrség tartja össze a társadalmat?Azért ezen mosolyogtam :) Ugyan már...te is tudod pontosan hogy a rendőr is ugyanolyan bűnöző,mint a többi,csak annyi különbséggel hogy rajtuk egyenruha van.

Törvénytisztelés? A mai világban sajnos nem beszélhetünk ilyen dolgokról (bár beszélhetnénk...). Sem törvény,sem erkölcs nem létezik igazán(a hagyományos értelembe),ami maradt belőlük azt a "polgár" egyedül,vagy kis csoportban egymásra támaszkodva oldja és éli meg.A rendőrségnek az ég világon semmi értelme véleményem szerint,legalább is a mostani formában tuti nincs.Én nem köcsögözök senkit,és bántani sem szeretném azokat akik ezen "szakmákat" űzik.Egyszerűen csak ezt látom.Üdv :)

2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Habár nem értek egyet azzal, amit mondasz, az udvarias válasznak legalább örülök. Minden jót Neked is.
2015. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!