Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközépbe felvéte...

Rendészeti szakközépbe felvételinél mennyire veszik komolyan a kizáró egészségügyi tényezőket?

Figyelt kérdés

Konkrétan engem "csak" a pollenallergia érint, ami elvileg kizáró ok. Vajon van esélyem így is bekerülni ? Az az álmom hogy rendőr lehessek, nagy szívás ha emiatt nem vesznek fel.

Még egy kapcsolódó kérdés, azt tervezem hogy jelentkezek a rendőrtisztire is meg egy rendészetibe, ilyenkor kétszer kell átesnem a vizsgálatokon vagy elég csak az egyiknél ?


2010. febr. 26. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, elnézve hogy 150 magas, 50 kilós kiscsajoknak gumibot van az oldalán, meg matt alkoholista zsírdisznók járőröznek, nem hiszem. De sose lehet tudni, nézd meg a honlapjukat, és google.
2010. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinted a holnapjukra kiírják hogy bár kizáró tényező, de azért nem vesszük komolyan vagy mi ? Ha így lenne nem kérdezném.
2010. febr. 26. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de elég átfogó orvosi vizsgálaton kell átesni, plusz mindenféle eddigi orvosi papírt vinni kell, balesetek, sérülések, és az allergiára vonatkozó papírokat is. A jelentkezési papíron egyértelműen fel van tűntetve, hogy az allergia kizáró ok. De ezt úgyis az orvos dönti el, hogy kizárnak-e vagy sem, nyilván az allergia erősségétől is függ. Viszont ha eltitkolod és kiderül, akkor repülsz és többet nem is jeletkezhetsz.


A második kérdésedre, azt hiszem, hogy mindkétszer meg kell csinálni az orvosit, de ez nem fix. Talán ír valaki aki jobban tudja.

2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából 6-7 éve voltam kb allergia vizsgálaton és akkor elég sokmindenre kimutatták, már nem emlékszem biztosan de azt hiszem pollenre is. Viszont ilyen tipikus szénanátha tüneteim nincsenek nyaranta, szóval talán van némi remény.

Mindenféleképp meg fogom próbálni, csak azért érdekelne hogy reménykedjek-e egyáltalán benne hogy sikerülhet, vagy nem érdemes nagyon beleélni magam.

2010. febr. 26. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak szabálytalanságra buzdítani, de ha tényleg az az álmod, akkor beszélj az orvosoddal, hogy a papírodra ne írja rá, ha rákérdeznek akkor meg ne mond el.

Azt nem tudom, hogy kétszer, vagy egyszer kell-e megcsinálni.

egy rendőr

2010. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már... neked NINCS allergiád! :) (Főleg, ha tüneted sincs)
2010. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Úgy emlékszem, kétszer kellett, engem felvettek szemtengely ferdüléssel, pedig az is kizáró:) a háziorvossal ne irasd rá a papírodra
2010. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha csak ilyen bevallásos alapon működik, akkor nem lesz gond :)
2010. febr. 28. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Na azért most már keményebb a budapesti orvosi mint régen,még vérvétel is van.

Egy csaj azért kapott tavaly alkalmatlant,mert rosszul lett vérvétel közben:)

De ne irasd rá a háziorvossal.Legfeljebb ha akkor kiderül mondd azt hogy eddig nem tudtál róla.

2010. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Allergia vizsgálat nincs külön ? Mert vérvételből ezt nem lehet kimutatni, és ha a papíron sem lesz rajta akkor elvileg nem jönnek rá.

Amúgy hogy zajlik egy ilyen orvosi ? Miket vizsgálnak ?

2010. márc. 2. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!