Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez mégis milyen logika?

Ez mégis milyen logika?

Figyelt kérdés

A lényeg az a történetben hogy ülök egy étteremben és bejön két civil ruhás rendőrnyomozó aki odamegy a biztonsági őrhöz hogy megakarnak nézni kamerafelvételeket meg akarnak beszélni az étteremben lévő vezetővel /most jön a lényeg/ mert hogy OLYANTÓL LOPTAK AKITŐL NEM KELLET VOLNA! :D

Milyen szöveg ez... jó hogy nem hívnak az ország vezetői minket por népnek.

Egyre jobban kezdem úgy érezni hogy politika nem sokat változott csak most a királyokat politikusoknak hívjuk és a többi...



2015. jún. 17. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Rendőr vagyok, és pár éve ellopták a haverom kerékpárját, amit megtaláltam, és elkövető is lett hozzá. Ott én is ezt a kijelentést tettem.

Mondtam is pár svédnek, hogy ha bármely családtagomat, vagy barátomat ér valami sérelem, akkor Ludas Matyi féle háromszoros visszaadás semmi lesz az enyémhez képest.

2015. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek közötti egyenlőség egy mese. Egy társadalomban az embereknek mindig is különböző hatalmi és vagyoni helyzetük lesz, amihez különböző szintű érdekérvényesítő képesség társul.
2015. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es alapból egyenlőség van,csak az ember az aki néha felsőbbrendűnek képzeli magát társával szemben.
2015. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!