Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megtudtam, hogy egy nagyon...

Ha megtudtam, hogy egy nagyon jó barátom illegális dolgok kereskedéséből él, de nekem semmi közöm az egész témához, akkor büntetőjogilag felelősségre vonható vagyok, ha nem teszek feljelentést ellene?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudják bizonyítani, hogy tudod.
2015. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hollófernyiges ***** válasza:
Ha viszont bebizonyítják akkor bűnpártolás tényállása forog fenn ha nem vagy közeli családtag.
2015. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elolvassák a gyks kérdéseimet és máris tudni fogják :D...

Basszus... Lehet inkább megszakítom vele a kapcsolatot, nekem rohadtul nem hiányzott ez az info róla :(

2015. jún. 18. 12:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd, előbb-utóbb le fog bukni, csak a nagyon nagymenők ússzák meg, és kiszállni is keveseknek sikerül időben. Ráadásul mint írtad elég nagy pénzek futhatnak át a keze alatt, ha életvitelszerűen ebből tartja fenn magát! Húzós ügy ilyen ember ismerősének lenni, pl. ha lebukik simán beleránthat téged is a dologba, ha felnyomod a rendőrségen, akkor rögtön leeseik neki, hogy ki volt az, talán amivel megpróbálkozhatsz, hogy megpróbálod rábeszélni, hogy álljon le a dologgal míg nem késő.
2015. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hogyan jőttél rárá?
2015. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*Hogyan jöttél rá?
2015. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy jöttem rá, hogy ő ezt teljesen természetesként kezeli, níltan beszél róla a barátaival...
2015. jún. 18. 12:55
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne lovald bele magad túlzottan. Előbb döntsd el, hogy tényleg közeli nagyon jó barátod-e vagy azért nem annyira. Másrészt nem igazolható egyértelműen, hogy az ő általa közölt információkat te véresen komolyan elhitted-e, vagy csak úgy elszállt a fejed mellett és bele sem gondoltál ? Itt inkább az a probléma, hogy csinálsz-e ebből lelkiismereti kérdést a magad számára.
2015. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor nincs baj.
2015. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Illegális Dvd-ket másol? D
2015. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!