Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaptak már el a rendőrök,...

Kaptak már el a rendőrök, miközben valamilyen illegális tevékenységet folytattál? Ha igen, akkor miért? És hogy zajlott az egész?

Figyelt kérdés
Pl. drogoztál/füveztél az utcán, stb...
2010. jan. 25. 05:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, áthaladtam az úton szabálytalanul. Elvitt a rendőrbusz.
2010. jan. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha :) Teged mar igen?
2010. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem még nem. Elképzelésem sincs, hogy ilyenkor hogyan zajlanak a dolgok. Visznek egyből befelé? Bilincs meg miegymás?
2010. jan. 25. 07:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lejárt forgalmival autóztam, mert elfelejtettem, és látták a matricán a rendszámtáblán. Úgy zajlott, hogy felvillant mögöttem egy kék lámpa, és félre kellett állnom, aztán meg igazoltattak.


Gyerekkoromban meg elkapott a rendőr, mert gyalog átmentem a piroson, az úgy zajlott, hogy odahívott magához, és szigorú feddésben részesített.

2010. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg meg akarod tudni, akkor drogozzál a kapitányság előtt.
2010. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bilincset nem kapnal, csak ha nagy mertekben van nalad vagy ellenalsz. Beültetnek az autoba, elvisznek a kapitanysagra, felveszik a jegyzökönyvet, ha fiatalkoru vagy a szüleidet probaljak meg tajekoztatni, ha felnöttkoru akkor meg hazaengednek. Aztan megkapod (vagy a szüleid) a kesöbbi vegzest, hogy tiltott tudatmodosito szer birtoklasa miatt penzbirsagot, vagy felmentest kapsz-e! Szerencsed csak akkor nincs, ha mar legalabb a 3. eseted, akkor mint visszaesö, feltetlen a birosagra kerül az ügy, amihez mar ügyved kell vagy kabitoszer birtoklasaert börtön.. Mazlid is lehet, pl, ha elvonora küldenek. Az ügyveded persze elerheti, hogy semmit nem kapsz, mint felteteles engedmeny, aminek a következmenye , ha megegyszer elkapnak, hogy a legmagasabb kirohato birsagot kapod!
2010. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
7:27 -> Nem volt valami hasznos a válaszod, pont azért kérdeztem, mert nem szeretném kipróbálni a kapitányság előtt... viszont szeretném tudni, hogy mire lehet számítani abban az esetben, hogyha nem lerészegedve mászkálok az utcán (mint azt teszik sokan) hanem csak eltolok egy blázt és szépen ellazulva, lelassulva (slow-mo) beülök valahová szórakozni... és esetleg kiszúrnak közben.
2010. jan. 25. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem még sosem kaptak el, pedig volt olyan szar időszakom, hogy mindenhova betépve jártam, még suliba és orvoshoz(!!!) is. Nem feltűnő, nem veszik észre, ha csak nem viselkedsz nagyon feltűnően, de olyan állapotban az ember nem szokott, az inkább a részegségre jellemző. A szemcsepp a titka. :-D

Ha mégis feltűnik valakinek, akkor sem lehet szondával kimutatni, szóval valószínűleg bevisznek, és elküldenek laborra. Ha pozitív, akkor kihallgatnak, azt hiszem 30 gramm alatti fogyasztás vagy birtoklás esetén van lehetőséged elterelésre menni. Ha oda eljársz fél évig - azt hiszem hetente egyszer kell menni - és van róla papírod, akkor felmentenek. A 30 gramm az egész életedre vonatkozik, tehát egyszerűen nem kell bevallani, hogy te életed során már baromi sokat szívtál. :-D Úgysem tudják kideríteni.

Ennyi miatt még nem kap az ember vészes büntetést... Nem kell túllihegni.

Persze heroinnál és hasonlónál már egész másképp megy, én most a fűről beszéltem.

2010. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért érdekelt a dolog mert hiába van rutinom, nem tudom "tartani" magam, szóval nem tudom, hogy mennyire lehet feltűnő a dolog olyasvalaki számára aki csak úgy rám néz.. pl egy rendőr ha rám néz akkor nem tudom hogy észre veheti-e?
2010. jan. 25. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
08:16 vagyok. Nem valószínű, hogy észrevenné, de ha mégis, valószínűleg nem fog vele foglalkozni. Amíg nem csinálsz balhét (és miért csinálnál), addig nem hinném, hogy belédkötnek. Van fontosabb dolguk is, mint pár ártatlan füves cseszegetése. :-)
2010. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!