Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen jó és milyen rossz...

Milyen jó és milyen rossz tapasztalatotok van a magyar rendőrséggel?

Figyelt kérdés
Mondjatok veletek történteket, illetve, hogy összességében milyen véleménnyel vagytok a rendőrökkel.

2015. jún. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Jó tapasztalat:


404 (not found)


Rossz tapasztalat:


- Soknak még a 8 általánosa sincs meg

- Nulla közbiztonság

- Mérnek és trafiznak mindenütt

- Leszarják ha segítséget kérsz tőlük, 3 esetben is ez történt (felvesznek valami jegyzőkönyvnek csúfolt papírrongyot, és pár hónap után küldik a papírt hogy a nyomozást megszüntették)

- Bezzeg ha a kerékpárodban kiégett a lámpa, vagy netán tüzet mersz rakni februárban az erdpben, rögtön jönnek bírságolni és emberkedni

- Ha karhatalom-ellenes érzemű vagy, azt tehetnek veled amit akarnak

- A bűnözőt védik


Egyelőre ennyi. Ha lesz még velük kapcsolatban rossz tapasztalom, leírom azt is.

2015. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nekitolattam egy kocsinak, az kihívta a rendőröket. A rendőr kijött, méricskélt, fotózott és azt mondta, hogy ha nem hívták volna ki őket, akkor nem kéne, hogy megbüntessen, de így muszáj a minimumot kiszabnia. Utána meg elmagyarázta a betétlap kitöltését és további szép napot kívánt.


Másik esetben meg kint ültem a Duna-parton, iratok nélkül. Megláttak, odajöttek, igazoltatni akartak, de amikor mondtam, hogy nincs nálam semmi, megelégedtek azzal, hogy bediktáltam az adataimat. Utána elmagyarázták, hogy miért fontos, hogy legyen nálam valami és további szép estét kívántak.


Negatív tapasztalatom még nem volt velük. Pedig főúton lámpa és minden nélkül tekertem el mellettük és nem vegzáltak. Nyilván köszönhetem ezt annak is, hogy nem vagyok egy tajparaszt és nem provokálom őket.

2015. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Csak kizárólag rossz tapasztalataim vannak.Rendőrnek csak beteg lelkületű emberek mennek,akik élvezik,hogy egy csepnyi hatalom van a kezükbe.Így kompenzálnak.
2015. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 esetben lett volna szükségem rájuk:


-kocsimat feltörték, csomagtartóból szerszámokat loptak

-lakásomba betörtek

-autómat ellopták


mindhárom esetben egy hónap múlva jött a sablon szöveg : ismeretlen tettes, blablabla...eredménytelen nyomozás lezárva.

2015. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!