Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy a rendőrség...

Roland G. kérdése:

Miért van az, hogy a rendőrség hagyja a különféle kerületekben a drogárulást, amikor be van kamerázva és tudják is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
akkor tegyél feljelentést.
2015. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is kérdeznék tőled kérdező.

Miért gondolják az emberek azt, hogy a rendőrség mindenről tud?

A rendőrség, csak az emberekkel együttműködve tud hatékonyan működni. Ami információt tud a lakosság, azt meg kell osztani a rendőrséggel, feljelentést, tanúvallomást tenni, mert bizonyára már melletted is történt törvényellenes dolog, úgy, hogy nem is tudtál róla, és lehet még most sem tudsz.

2015. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Arról tudnak,amiről tudni akarnak.Ha egy átlagos ember tud ilyen esetekről,mint amit említettem,akkor hogyne tudna róla a rendőrség?

Tudnak róla,csak engedik,mert érdekük,de ezzel nem azt akarom mondani,hogy minden rendőr korrupt,de igen érdekes eset amit említettem.

A feljelentésekről meg annyit,hogy a legtöbb ember fél a bosszútól,vagy mert úgysem vesznek tudomást róla a rendőrök,max 1-2 kisebb halat kifognak,majd visszadobják!


Nekem ez a véleményem,de bár tévednék...

2015. júl. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!