Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a helyzet a Tolvajkergetőkkel?

Mi a helyzet a Tolvajkergetőkkel?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nincs felőlük hír. Én személy szerint undorítónak tartom, hogy a "rendőrség" egy ilyen társadalmilag hasznos egyesület üldözésén dolgozik. Nektek mi a véleményetek?
2015. aug. 9. 20:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon helyes, hogy a Rendőrség ilyen szadista társaságot nem enged működni.
2015. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
47%
Ámen
2015. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Tomcat ugye április óta előzetesben van önbíráskodás, garázdaság és súlyos testi sértés miatt, szóval most őt kergetik a tolvajok a sitten és nem fordítva.
2015. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő? Értesüléseim szerint semmilyen törvénybe ütköző dolgot nem tettek, ha te erről tudsz, kérlek világosod fel!


Az a koncepciós per, ami Tomcat ellen folyik, az egyenesen nevetséges, nevetni csak azért nem tudok, mert ez a valóság...

Erről a perről olvasni is lehetett a tolvajkergetők oldalán, amíg fel nem törték...

2015. aug. 9. 21:27
 5/28 tetro ***** válasza:
54%

21.27

" Értesüléseim szerint semmilyen törvénybe ütköző dolgot nem tettek, ha te erről tudsz, kérlek világosod fel! "

ezt a bíróság majd eldönti. habár én láttam egy videót, amiben számomra voltak törvénytelennek tűnő dolgok.

2015. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

"Az a koncepciós per, ami Tomcat ellen folyik"


Koncepciós per. Jó vicc. Fejbe lőtt valakit gázpisztollyal, miközben rá se támadtak.

2015. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Én nem követtem csak egyszer mikor a környékben történt egy dolog és oda felkerült elolvastam. A Tolvajkergetők bevették a sztorit hogy sajnálni kell egy párt hogy elvették a cuccaik egy albérleten, közben nem fizettek semmi rezsit meg lakbért sem egy ideje. És ezt találták ki hogy országosan is híre legyen...kamu volt az egész így akarták elkerülni a lakbér fizetést. De valahogy az igazság nem került ki az oldalra utána...ennyit róluk.
2015. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ismerem a gázpisztolyos sztorit; egy bűnözőtől vettek vissza egy albérletet, mert az nem fizetett, és sorozatosan fenyegette a főbérlőt! Tomcaték kibérelték az ingatlant, így az eset a saját magánterületén történt jogos önvédelemből, videó is van róla.
2015. aug. 9. 21:41
 9/28 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, nem is albérlet volt, hanem csak simán illegális lakásfoglalás, de ugye a rendőrségre ilyen esetekben nem lehet számítani...
2015. aug. 9. 21:43
 10/28 tetro ***** válasza:
78%

21.41

"Ismerem a gázpisztolyos sztorit; egy bűnözőtől vettek vissza egy albérletet, mert az nem fizetett, és sorozatosan fenyegette a főbérlőt! Tomcaték kibérelték az ingatlant, így az eset a saját magánterületén történt jogos önvédelemből, videó is van róla.

"

Ezekről honnan van tudomásod? Mert én csak a videót láttam, és abban ezek nincsenek benne.

2015. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!