Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Raboknak, bűnözőknek (akik...

Raboknak, bűnözőknek (akik sokszor és sokáig vannak bilincsben) van "kedvenc" bilincs-típusuk, vagy éppen különösen nem kedvelt típusuk?

Figyelt kérdés
Pl. viszonylag kényelmes bilincs, vagy nagyon kényelmetlen fajta.

2015. aug. 22. 09:07
 1/3 anonim válasza:
100%

Elképzelhető, bár szerintem nem érdekli őket hogy mivel vannak megbilincselve.

Egyébként nincs olyan hogy kényelmetlen vagy nagyom kényelmetlen bilincs. Az hogy mennyire kényelmetlen azt az dönti el hogy mennyire van rászorítva az emberre.


Kedven fajtája szerintem egyszerű embereknek lehet, vagy rendőröknek.

Nekem pl vannak kedvenc fajtáim ezek, és szerintem ezzel rá jössz hogy nincs olyan hogy kényelmetlen vagy nem kényelmetlen ;)


TCH 840, vagy SpeedCuffs, avagy Londoni rendőr bilincs:

[link]


ASP bilincs zsanéros változata: [link]


"Sima" ASP bilincs:

[link]


Magyar rendőr bilincs:

[link]


Ha van kedved beszélgethetünk privátba erről a témáról ;)


M

2015. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nekik egyik sem kényelmes viselet:) Szerintem kényelmiség szempontjából jobb ami láncos, már ha nincs nagyon rászorítva a csuklóra, vagy bokára
2015. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam otthon elég sokat van büntiből. Ezért azt keresem, ami a legjobban korlátoz. Két kedvenc típusok van: az egyik a zsanéros bilincs. Ebben elforgatni sem tudom a kezeimet egymáshoz képest. Vagy 8-féle helyzetben tudjuk feltenni.

A másik a lánccal egybefűzött kéz és lábbilincs. A lánc hosszának változtatásával lehet szabályozni, hogy mennyit engedjen: teljesen kiengedve kis lépésekkel járni is lehet benne, kissé rövidebbre véve csak rogyasztott lábakkal, még rövidebbre véve le tudnak térdeltetni, míg a csuklót és a bokát teljesen összehúzva gúzsba vagyok kényszerítve. Legizgibb így hason csúszva parancsokat teljesíteni, vagy eltűrni a talpak verését.

2015. dec. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!