Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig fogja még bírni a...

Meddig fogja még bírni a Rendőrség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rendőr ismerősöm (akiket megkérdeztem a napokban) azt mondja hogy nagy átcsoportosítások vannak. Sokat kell nekik dolgozni. Még a magyar huligánokat is ő nekik kell rendbe tartani.

Szerintetek meddig fogják bírni?

Elképzelhető hogy a Honvédség fogja "kisegíteni" őket ha már nem lesz elegendő rendőr? (Itt ugye váltásban vannak de van aki már hetek óta ki van vezényelve.)


2015. szept. 5. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Még mindig arany életük van azokhoz képest, akik a szalag mellett robotolnak évtizedeken keresztül. Ha ők bírják, a rendőrök is bírják, egy kis nyafogás meg a természetes velejárója a dolognak.
2015. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább lennék én is röszkénél rendör ezt a kis idöt kibirnám utána úgy is mennek csekkeket írni. Megérdemlik igaza van az elöttem hozzá szolónak, nekem sajnos naponta 6 órát kell utaznom meg 12 órát dolgoznom. Ne játszák már meg magukat 1 kicsit ki kell állni és már rögtön jajgatnak hogy igy meg úgy meg amúgy basszák meg magukat a szemét rendörök! dolgozzanak meg a pénzükért és ne csak csekkeket irjanak hanem tegyenek már végre valamit a Magyar Társadalomért, mert itt a bünözöket tolvajokat rablókat nem tudják elkapni az öregasszony megeröszakoló is szabad lábon van meg kb 3 évig keresték mire megtalálták. közmunkás bért a rendöröknek!!
2015. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen értelmes embereket mint ez a 2 válaszoló.......
2015. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért is? nézzük már meg 1 átlagos rendör napi munkáját... ül a trapifax mellett meg nézi hogy kinek a biciklijén nincs csengő oszt' ha nincs 20 ezer egésznap ülnek a kocsijukba és tátott szájjal leskelödnek nem utálna a Magyar ennyire a rendört ha nem lennének ennyire bunkó köcsögök kapnak 1 kis hatalmat és azt hiszik hogy mindent megtehetnek. egyszer kikellet mennem az utra a járdáról mert olyan szar volt a járda állapota hogy az valami hihetetlen ráadásul a belógó ágak miatt kusznom kellett volna hopsz 15 ezer kapják be
2015. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.A csengő kötelező tartozéka a biciklinek.

Ez mindenhol így van,nem csak magyarországon.Csak más országokban nem akadnak fel egy csengőn,hanem megveszik és felteszik szépen.Baleset elkerülése végett kell.

2.Az úton nem járkálhatsz csak úgy.

Mert az BALESETVESZÉLYES!!!!!

Ennyire sz@r járda a tanyákon sincs egyébként.

Úgyhogy ne szépitsd a történetet,valld be ,hogy te voltál a hülye.

3.Nem mindenki utálja őket.Akik betartják a szabályokat azokat nem büntetik meg.

Isten barma.....

2015. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, nem én voltam a hülye, 2 méter magas vagyok és erre fele nem szokták levágni a fagallyakat a rendör volt hülye hogy nem vette ésre hogy nem lehet normálisan közlekedni a járdán a belógó ágak között lehet hogy te valami törpe papagáj vagy és nem tudod milyen de hidd el ha 2 méteres lennél tudnád miröl beszélek, közel 20 éve biciklizek minden nap, életembe egyszer se volt szükségem a csengöre hogy bármi féle veszélyt elháritsak vele. Csengessek a kamionosnak hogy lassitsál mert itt vagyok?? lagikátlan hülyeség, a járda szanaszét törve bokám kibicsaklik, nem tudom hol élsz a rózsa dombon?? erre fele ilyenek a körülmények. Budapest több milliárdért kapja a metrót nekünk 1 szar járda nem jár...
2015. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elözö hozzá szoló vagyok azt elfelejtettem írni hogy egyetlen egy ismerösöm sincs akinek az életét megmentette a csengöt, a számmal is tudok ki hangjelzést adni hangosabban mint a csengő, mondj már 1 normális értelmes példát arra hogy hogyan és kinek az életét mentette meg a csengő? olyan még nem volt. fogadjunk hogy nem találsz olyan cikket az interneten hogy a bicikli csengő mentette meg XY életét.Még a kamu hirportálokra se tesznek ki ilyeneket mert tudják hogy ugy se hiszi el senki se. Szerintem te is valami fakabát lehetsz....
2015. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom te ez a "menővagyokutálomarendőröket" ember vagy.Az az érzésem,hogy neked mondhatnék bármit csak a saját hülyeséged hajtanád.

14 éve vezetek,többször is állítottak már meg ellenörzésre.Egyszer sem büntettek még meg.

Pedig volt olyan ,hogy az övet elfelejtetem bekapcsolni.Ha akkor megbüntet teljesen megérdemlem,mert ez a szabály.

De csak szóban figyelmeztetett és nem adott csekket...

Szóval lehet őket utálni de aki betartja a törvényeket azoknak nem kell félni.

2015. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én mindig is betartottam a törvényeket soha nem voltam rendörörsön. általános iskolába még az volt a tervem hogy rendör leszek, sajnos nem véletlen utátam meg ennyire a rendöröket, lehet arra fele jó fej rendörök vannak... de erre NEM!
2015. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!