Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az NKE fizikai alkalmassági...

Ha az NKE fizikai alkalmasságiján elérek 80 pontot akkor az már elég?

Figyelt kérdés

RTK-ra gondolok. Elég a 80 pont vagy tovább kellene még gyúrni hátha túljelentkezés esetén még több kell?

(ha jól kalkuláltam akkor 175 a maximum)



2015. szept. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm. Én meg a 170re hajtok. Kíváncsi leszek a mezőnyre.
2015. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És eddig, hogy megy?

:)

Hova akarsz menni?

Miből akarsz érettségit letenni?

2015. szept. 5. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
NKE-RTK bűnügy :) futáson csiszolgatok még, a többi jólesz, töriből meg emeltezek :)
2015. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki emelt szintből elér valamennyit vagy középszintből akkor mekkora a különbség?


Én ha magyar és töri középszintet rakok le az úgy elég, nem?

2015. szept. 6. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát 50 pont a különbség, lévén hogy emelt szintű érettségiről beszélünk :) Ha másból megvan a többletpontod akkor nem szükséges feltétlen az emelt. Nem is kötelező a felvételhez hogy emeltezz, csak annyi a lényeg hogy olyan 400+ pontod legyen, mert jövőre látván az idei alacsony ponthatárt sokkal többen jelentkeznek majd.
2015. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én magyarból és töriből tervezek érettségizni.

Mindkettőből középszintűt teszek, remélem leteszem ötösre (vajdasági vagyok itt jegyek vannak, nem százalékok, ha ötöst kapok az itt 100%-ot ér, bocsi :D) utána megduplázom akkor az már 400, nem?


Mellesleg akarok kimenni az ECL B2 angol nyelvizsgára, ez nem tudom mennyi plusz...

2015. szept. 7. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga középszint + 28:)
2015. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elég a 80pont de minél többre hajts ,mert nekem pl sokkal kevesebb pontom lett mint amennyire otthon/edzéseken képes voltam. Egyébként mindenhol százalékba mérik az érettségit, nem tudom te hol hallottad ,hogy ha neked 5-ös akkor az 100%. A másik meg ,hogy igenis szükséges az emelt töriből vagy magyarból vagy matekból kivéve ha minden tantárgyból meglesz a 90%feletti eredményed középszinten.
2015. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!