Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen felszerelést kapunk?

Milyen felszerelést kapunk?

Figyelt kérdés
A miskolci Rendészeti Szakközép Iskolában milyen felszerelést kapunk? (Eggyenruha, fegyver, bakkancs...stb). Kapunk-e vagy nem, ha igen akkor milyet?

#kapunk #felszerelést
2015. okt. 9. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Képzeld csak,a rendőrök is fizetnek adót.Ők a nap 12 órájában vagy azcéjszaka 12 órájában dolgoznak.Próbáld ki milyen egèsz nap vagy éjszaka hidegben,fagyban,szélben,zivatarban kint az utcán járkálni,mert rohadtul nem olyan amilyennek gondolod.

De te is csak olyan tanulatlan paraszt vagy,akik gondolkodmi nem szeretnek sokat és csak azt gondolják ha egy zsák foltos a többi is az lesz.

És képzeld csak,én is rendőr leszek,viszpnt 4 nyelven beszélek,bioszból,mértanból,fizikából,algebrából 5-ös vagyok.Ja meg etikából,úgyhogy tudom mihez kell kezdeni a magadfajtákkal.

Azthiszed felesküdnek és mindent kivánságot szerint fognak csinál.Van erre egy tárgy amit törvénynek hívnak és be kell tartani.Na most ezt is tanulni szokták Jog órán.

Ha annyira tudod mire esküdik fel egy rendőr miért nem próbálsz te is rendőr lenni.

Már lebőgtél előttem,mert egy tanult,művelt,okos ember nem áll ke szitkozósni olyan galád módon mint te.

2015. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na te leendő szuperzsaru....

Ha ilyen nagy zseni vagy,akkor miért nem tudsz helyesen írni az anyanyelveden?

Sem a fogalmazás,sem a helyesírás nem megy igazán.Bár "trafizni" ettől még jó leszel.De ha gondolod szívesen adok neked órákat:)

Menjünk tovább.

12 órás járőrözés rossz időjárási körülmények között...

Érdekes,én rendőröket általában csak az autóban feszítve látok.Vagy kocsikáznak,vagy épp a kedvenc trafijukkal vadásznak az autósokra.

Igen,van valami amit törvénynek hívnak.És ezt a rendőrök dolga lenne betartatni.Viszont ehhez igazi rendőrök kellenének,nem ilyenek mint a mostaniak.

Azt írtad hogy egy tanulatlan paraszt vagyok.

Bármit is írok most ide a véleményedet nem fogom tudni megváltoztatni.

Bár tény,hogy én a tanulatlan paraszt tudok helyesen írni.

Míg te,nem igazán....

2015. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1-es telefonról írok és ha tetszik ha nem,k***ára nehéz így írni.A másik,sajnos nem Magyarország közepén lakok,mint te,hanem ott ragadtam ahol attól kell mindig rettegni hogy édesapánkat ne vigyék el a frontra és lőjék le.Ott lakom,ahol kb.50000 kell a megélhetéshez,de csak 2000 a kereset.Ahol a rendőrök a szemünk láttára gurítanak le egy kupica sört munka közben és erőszakolnak meg nőket.Igen!Itt élek,de ne aggódj tanulom a nyelvet és örülök hogy a véleményem helyett pont a helyesírásomat fogtad ki.Ha annyira tudod hogy mi lenne a rendőrök dolga,miért nem próbálsz meg talán betartani a törvényt.Ja,persze,mert ugye te sokkal okosabb vagy mint kb.45 000 ember,aki "traffipaxozik"és buta mint a föld.De te biztos okosabb vagy náluk és itt ez a lényeg.

Miért hiszed másról azt hogy a rossz szándék vezérli?Ha nem próbálsz meg semmit se tenni az országért vagy a társadalomért,kritikával soha ne élj.

2015. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ugyan,hagyjuk már ezt a telefonról írok dumát:)

Tegnap este én is telefonról írtam,és mégis tudtam normálisan írni.

A helyesírásodat egyébként azért tettem szóvá,mert tanulatlan parasztnak neveztél.Ami szerintem eléggé távol áll a valóságtól.

Front és háború.

Abban igazad van hogy engem ilyen veszélyek nem fenyegetnek.Viszont nem laktam mindig olyan jó helyen mint most.Mindenemért amim van megdolgoztam.

Én is kerestem szarul itthon.Aztán elegem lett és odébbálltam,kb 10-szer annyit kerestem külföldön.

Azt nem tudom hogy okosabb vagyok-e a 45 000 trafistól akikről írsz.De tény,hogy kizárólag a saját magam erejéből többet elértem,mint amennyit ezek legtöbbje valaha is fog.

És képzeld,betartom a törvényeket.A problémáim a trafis haverjaiddal akkor kezdődtek,amikor rám akartak verni valamit amihez semmi közöm nem volt.

Miért hiszem másokról hogy a rossz szándék vezérli őket?

Tapasztalat.

Szerinted mi az oka annak,hogy az emberek nagy része nem szereti a rendőröket?

Még a becsületes emberek is,akik nem lopnak,nem rabolnak,nem árulnak drogot tehát nem lenne okuk félni a rendőröktől vagy épp utálni őket.

Kritizálni pedig igenis van jogom.Mert rossz a közbiztonság,és a rendőrség nem ezzel foglalkozik.Hanem pénzbehajtással.

2015. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nézz fel police.hu-ra.Élve találták meg az eltünt kisfiút.Mikor bejelentették,rögtön keresni kezdték a kisfiút.Vagy oott egy másik helyzet,egy idős néni rosszul lett a lakásában és elájult,az odaérkezett rendőrök tétovázás nèlkül segítettek neki.Ez nem sok még,de ennél sokkal több van az oldalon.A rendöket mindenhol utálják,ez egy rossz sztereotípia lett.Elismerem szörnyű ami veled történt a rendőrökkel kapcsolatban és vannak akik korruptak.Ez egy hivatás és nem elképzelhetetlen hogy vannak olyan rendőrök akik nem pénzbehajtással akarnak foglalkozni,hanem a társadalmat és közérdeket akarják szolgálni.

De azthiszem tudom hogy pár év múlva mire fogok feleskűdni...megvédeni azokat az embereket akik minket ítélnek el.Majd megszokom...

2015. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na ennyit arról hogy szegény rendőrök fáztak és éheztek a határon...

[link]

2015. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy média által írt baromságot mindenki elhisz? -.- Menj ki oda,meglátom hogy fogod magad érezni.
2015. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!