Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért hívtatok volna rendőrt?

Ezért hívtatok volna rendőrt?

Figyelt kérdés

Vettem egy komolyabb elektronikai szerkezetet az egyik nagyáruházban, bedobtam a kocsim anyósülésére, és berohantam egy másik üzletbe.

Bent voltam 10 percet, amikor jöttem ki, láttam,hogy egy férfi áll az autóm mellett, majd az elejéhez sétált, körülnézett.

Mikor odamentem, biccentett a fejével, és elsétált, több autó ablakán benézve.

Tudom felelőtlen dolog, így bedobni egy értékes dolgot, de eszembe nem jutott, hogy a zsúfolt parkolóban pont kiszúrják, meg amúgy sem gondoltam rá, hogy feltörnék emiatt a kocsit.

Mindenesetre a magyar rendőröket ismerve, nem hívtam ki őket, mert még nekem fognak pattogni, de azért lehet mégsem ártott volna.


2015. nov. 4. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
Természetesen. Haladéktalanul feljelentést tettem volna tiltott nézelődés bűnelkövetése miatt.
2015. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!