Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történhet Tényőn?

Mi történhet Tényőn?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg az apa gyilkolt, vagy más? Mit gondoltok erről a Győr-Moson Sopron megyei tragédiáról?
2010. márc. 18. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szinte hányingerem van annyira elszorul a gyomrom ha az eset eszembe jut. Nyugodjanak békében az áldozatok a rokonoknak pedig kitartást.

Eddig ugy tűnik az Apa gyilkolt.

De az a két gyönyörű kislány istenem.

2010. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

Én teljesen megdöbbenve állok ezelőtt. Akárki is tette, semmi emberi érzés nem szorult belé, az biztos!


Én láttam az iwiw-es képeket, gondolom rajtam kívül még jó páran. Két, csodálatosan szép kislány esett áldozatul, akik még védekezni sem tudtak.


Az egyik bulvárlapban olvastam, hogy az egyik kislányt úgy találták meg, hogy kezében szorongatott egy játékot - valószínűleg játszott, miközben a támadás érte.


A szívem összeszorul amikor a képeket nézem, ezeket a sorokat olvasom. Én nem kívánnék halált annak aki tette, az nem méltó büntetés.


Kapott volna inkább tényleges életfogytiglant, de olyat, ahonnan soha-soha nem juthatott volna ki.

2010. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem az apa volt

vki kicsinálta őket

érdekek......

nyomozóhatóság ha tudja is, nem fogja megmondani hogyan történt.....

2010. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Meg mutatnátok a képeket?
2010. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20:41 - regisztrálva vagy iwiw-en?
2010. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha az apa olyan elmebeteg volt, mert az volt az biztos,amit a hírekben hallottunk, és láttunk, bizony nagyon is előfordulhat hogy ő tette. Kevert idegrendszeri problémával küzdött, képzelt betegség, depresszió, és lehet még skizofrén is. Tehát ez a három tényező nagyon labilis érzelemvilágot takar egy ilyen embernél. Halálfélelem, ami átcsaphatott nála, hogy nem csak magát féltette, hanem a családját is a haláltól, inkább életük fénypontján végezte ki mindannyiukat, minthogy a természetes halál jöjjön el majd értük. A skizofrén személyiség bizonyképes ilyen cselekményre. Egyik pillanatban jót gondol, míg a másikban a legdurvább cselekedetek járnak a fejében, még a gyilkolás is. Nekem ennyi a hozzáfűznivalóm.
2010. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, vagyok iwiwen
2010. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"szerintem nem az apa volt

vki kicsinálta őket"

Persze a rendőrség ott volt nyomoz te nem voltál te tudod.

2010. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

a rendőrség sok esetben nem a valóságot közli a néppel

nagyon gyakori a sunnyogás...


vannak néha felsőbb érdekek...


egy feltételelzés csak az, hogy az apa volt


könnyebb rákenni, mint nyomozni

2010. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ilyenkor hol van Isten!?!?!?
2010. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!