Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez nem volt kicsit túlreagált...

Ez nem volt kicsit túlreagált rendőri intézkedés?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnali 1-kor végeztünk a munkában, az egyik munkatársamat hazavittem.

Autók nem voltak, de aztán jött mögöttem egy rendőrautó, elég magas fordulaton ahogy hallottam.

Felkapcsolta a kéket, megelőzött, és beállt elém.

Hátulról egy civil ruhás idősebb férfi szállt ki.

Rögtön világított ránk a kis elemlámpájával, és a jobboldali ajtóhoz ment, mondta a kollégámnak,hogy szálljon ki.

A másik két rendőr jóval nyugodtabban jön, ők mondták,hogy a sofőr is szálljon ki, és a kulcsot vegyem ki a kocsiból.

Megtörtént, kértek egy személyit meg egy jogosítványt.

Bevilágítottak a kocsiba, mondták,hogy minden rendben van.

Az öreg nagyon morcosan nézett, szinte már félelmetes volt.

3 percen belül lezajlott az egész, további szép estét kívántak, és elmentek.

Igazoltattak már, de ez a kiszállás meg kulcs ki nekem új.Kontinenset tévesztettek, és azt hitték Amerikában vagyunk?Még jó,hogy nem kívülről kellett kinyitnom az ajtót, de komolyan...úgy ahogy rendesek voltak, de szinte lerohantak minket.

Azt hittem a kollégámat körözik vagy valami van, hogy ennyire be voltak pörögve.Vagy csak az öreg akarta megmutatni, a két fiatalabbnak, hogy ő milyen kemény?


2015. nov. 7. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehet kerestek valakit, vagy gyanúsak voltatok, aztán rájöttek hogy árnyékra vetődtek.
2015. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Könnyen lehet, hoyg keresnek valakit.
2015. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez semmilyen 'intezkedes' nem volt. Nem pakoltattak ki a zsebedet, a csomagtartodat, nem vertek bilincsbe, nem vittek be, pusztan igazoltattak. Az hogy te besz*ri vagy es egy rendortol megijedsz, a te bajod.
2015. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg szokatlan, nem tudom, mi lehetett az oka.
2015. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az jött le, hogy kerestek valakit, és valamilyen szinten illett rátok a leírás. Ilyenkor pedig nem szoktak elkezdeni magyarázkodni.
2015. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez egy sima közúti igazoltatás volt, semmi túlreagálás nem volt a részüktől
2015. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

éjjel egykor képzeld el, hogy te vagy a rendőr, és körözött veszélyes manusokat kerestek..


ugye hogy nem volt túlreagálva..még pár év, és keményebb lesz..akkor sem lehet panaszkodni.

2015. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szinte biztos, hogy valakit kerestek. Előfordul, hogy adott autótípusra mozdulnak rá, mert olyan tippet kaptak.

Itt nálunk múltkor az összes "gömbölyű" Seat-ot kivették a sorból, gondolom valaki betelefonált, hogy ilyenben visznek valami illegálisat. Félreállítás, zsebkipakoltatás, csomagtartó, motortér, utastér...


Egyszer engem is elkezdtek kikérdezni, épp egy haver házát bontottuk átépítés előtt: hátsóülésen erővágó, feszítővas, hidegvágók, kalapácsok. Nagyon tetszhetett az intézkedő rendőrnek, mert az üvegen keresztül vagy egy percig nézegette. :)

2015. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megmutatták az igazolványukat?

Közölték az intézkedés okát?

2015. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyilván elcseszték az akciót, szokás szerint, ettől kiszámíthatatlanok.
2015. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!