Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor igazoltatnak a rendőrök...

Amikor igazoltatnak a rendőrök mi az a telefonszerű valami?

Figyelt kérdés
A napokban az utcán este random igazoltakat a rendőrök .Személyigazolvány persze nem volt nálunk de normálisak voltak és be érték a diák igazolvánnyal is.A lényeg az hogy a nevünket meg a születési dátumunkat egy kis (régi)telefonszerű valamibe írta bele ,az mire való???

2014. márc. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellenorizte a nyilvantartoban, hogy nem allsz-e korozes alatt. Eletedben nem lattal meg erintos okostelefontol eltero keziszamitogepet es/vagy telefont?
2014. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az volt a megtévesaztő, hogy a rendőrök a parkolóőrökéhez hasonló fémházas, ipari kivitelű IP68 védettségű atombiztos PDA-t használnak. (gondolom nem véletlneül, mostoha körülmények között, rendőr kézben egy mezei tablet nem bírná sokáig)
2014. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem láttam még ilyen golyóálló fekete fehér kijelzős nokiám is volt.Nagyjából gondoltam hogy ara való amit írtál csak mondom megkérdezem mer gondoltam lehet a személyi hiányát jelentette be azt jön majd a 30 000-res csek.De ez esetbe no problem.....
2014. márc. 8. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a Tetra rádió, GPS, mobiltelefon, adóvevő egyben.


Bővebben a cikkben:

[link]

2014. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És az az általad régi telefonnak nézett valami egy 250.000 Ft-os készülék. De nem érintőképernyős. Rádió-telefon-GPS, minden van benne.
2014. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!