Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bemért a traffipax vagy nem?...

Bemért a traffipax vagy nem? Mennyi büntetés várható ha igen? Mikor tudok biztosat h nem büntettek meg?

Figyelt kérdés

Pár napja, NAGY MOTORRAL 50-es táblánál szemből látott egy trafi, kb 85-el mehettem, elhagyatott falurészen, amúgy nem is értem ilyen helyen mér van 50es tábla, 100 méteres részen. szal szemből mérhettek, motoron elől nincs rendszám, magyarul a számítógép akkor nem is tudott azonosítani? Aztán 20 perccel később már látott hátulról, az az a rendszámot, mert mentem haza, de akkor már az 50-es szabályt betartva.

Van okom aggódni így? van esély arra h azonosítottak? amúgy a mérőautó szemből állt nekem.Egyéb véleményeket is előre köszi, remélem több dolgot megtudok.


2010. márc. 19. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem volt elöl rendszám nem hinném hogy be tudtak mérni,de ha visszafele felírták esetleg a rendszámodat,készülhetsz hogy rád szállnak.Szerintem minél hamarabb tetess rendszámot a motorra,és mivel a mocisokra mindig rászállnak max 60km/h,bár tudom hogy nem egyszerű,de gondolom te se szeretnél 100 000 ft-os meglepit.
2010. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon akarnák akkor rád tudnák bizonyítani. De nem hinném, hogy felesleges munkát csinálnának maguknak.
2010. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2hét.

De nincs sok esély rá hogy bemért.

Én már voltam úgy hogy 220 körül mentem az autópályán Poznan-nál, és ott még villant is. de nem volt semmi, kb fél éve nem kaptam semmit ;)

Szóval szerintem nem

2010. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 hét????VAn nnál több is.

Utolsó...Most megvagy!!!:D

2010. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jah most bemértünk a gyakorikerdesek.hu-n:D

na de most komolyan remélem még írnak pár kommentet. érdekel a véleményetek, tapasztalatotok.

2010. márc. 19. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz belőle semmi.

Ha vissza fele bemértek akkor se csinálhatnak semmit mert szabályosan mentél.Ja és azt nekik kell bizonyítani hogy te gyorsan mentél és ha küldenének valamit elküldheted őket a jó k...a anyjukba mert nincs fényképes bizonyítékuk rólad ugyanis vissza fele nem készült rólad kép így olyan mintha nem is mentél volna gyorsan.De legközelebb lassabban menj mert ha a jó oldalon mérnek be akkor nem úszod meg.

2010. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már elöl is kötelező a rendszám?
2010. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Motoron elől nincs rendszám...
2010. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!