Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrnek nincsen személyi...

Rendőrnek nincsen személyi igazolványa?

Figyelt kérdés

Ma voltam kresz-vizsgán Budapesten a NKH-nál és jött egy rendőr is. Amikor behívták a 20 fős csapatot, egyenként igazolni kellett magunkat, de csak 3 okirat felelt meg az igazolásra. szig. vagy útlevél vagy tartózkodási. Hívták a rendőrt és ő azt állította, hogy a rendőrigazolványa van neki csak, a szigje nincsen, mert le kell adják és ez van helyette. És hogy ő a határt védi a terroristáktól és azonnal engedjék vizsgázni, mert egy napra engedték el és most is 2 hónapig lent volt. Rövid úton kidobták, pedig volt telefonon is egyeztetés a hivatal vezetőjével. A rendőr balhézott tovább, erre felküldték a hivatal vezetőjéhez és a többiek a vizsgateremben előkészültünk a vigaszára.


Ekkor jött egy telefon a vizsgabiztosnak, hogy várjunk és mindenki várt. Megjelent a rendőr és főnök és engedélyezték a vizsgát, a rendőrigazolvánnyal és személyi azonosító nélkül.


jaaaa megbukott amúgy.


2015. nov. 19. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Még a pápának is van.


[link]

2015. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Az illető vagy kamuzott vagy natúr idióta volt,esetleg te értettél félre valamit.

100%,hogy van!


Egy sün.

2015. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20an vizsgáztak abban az időpontban, ő volt a 17. mert abc szerint hívták be a vizsgázókat, és én a 20-ik, mert én voltam az egyedüli, aki magasabb kategóriában vizsgázott a többnél, ezért utolsó voltam, akit behívtak. Szóval a jelenetnél már csak 5 személy volt jelen a kinti részen, a vizsgabiztossal együtt és 2 méteres körben szemléltük az eseményeket, a 3 kívülálló, a rendőr és a biztos vitáját. A többi már a teremben vol és várt. Láttam a rendőr által mutatott igazolványt és hallottam a konfliktust. A teremben is hallottam és láttam, ahogy visszatér a főnökkel és vizsgára engedik.


A csávó tuti rendőr volt, fiatal nagyon és elérte a célját.


Szóval ez olyan, mint amikor egyébként minden hivatalos folyamat, amit egy állampolgárnak rutinszerűen kéne átélnie, rendszerint nem szokott sikerülni, többször kell próbálkoznia és sok pénzébe kerül. De ha rendőr vagy, esetleg ismerősöd van, vagy megsúgják kinek kell fizetni kenőpénz, minden simán működik.


Állítólag a kormányhivatalok, naponta jelentenek fel emberek azért, mert a lakos a beadványaiban vagy a hivatali ügyfélfogadáson olyan iratokat és dokumentumokat csatol, ami hibás adatot tartalmaz és emiatt hamisítványnak értékelik és feljelentést tesznek ellene, közokirat hamisításért.

2015. nov. 20. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Durva.
2015. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy fél napig is lettél volna a határon, megértenéd. Szerintem már csak tiszteletből is előre kéne engedni, úgy, ahogy a kismamákat, kisgyermekeseket, időseket (jobb esetben!) Sok rendőr idegileg kikészült a határon, amit nem csodálok.

-Egy lány, aki a zsernyákoknak segít önkéntesen-

2015. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Azért írtad ki a kérdést, hogy fikázhasd kicsit a rendőröket? :)
2015. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!