Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minden rendőrnek van igazolványa?

Minden rendőrnek van igazolványa?

Figyelt kérdés
Azoknak is akik nem dolgoznak egyenruhás rendőrként, hanem pl hivatalban...?
2009. aug. 15. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tehát ha valaki igazoltatni akar, vagy hasonló dolgot művelni és nem tud igazolványt felmutatni, azt nyugodtan elhajthatod.
2009. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fekvőrendőrnek nincs!
2009. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%

Igen, minden szolgálatban lévő ( nem lévőnek is van). Úgy kellene hazánk őrző -védőinek igazoltatnia, hogy:

1.) Oda lép a gépjárműhöz, közli, hogy Ő-t így és így hívják, ez a hadrendi száma, elmondja, hogy hol tudsz panaszt tenni és csak ezek után közli..

2.) Önt gépjármű és okmány ellenőrzés céljából állítottam meg...

3.) Kérem szálljon ki a gépjámrűből..

4.) A kocsit bezárod. És vagy a gépjármű eleje vagy háta mögé álltok ( a baleset elkerülése végett).

5.) Innen kezdődik a igazoltatás, rendesen......


Gondolom mindenki így jár el veletek szemben, nem.........?

2009. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen és saját számuk van ami alapján azonosítják őket!
2009. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Én még csak hátsó ülésről "éltem át" igazoltatást, de soha se mondta egyik rendőr sem, hogy ki ő, vagy mi a száma... Sőt! Kocsiból se szállíttatott ki soha...

Nade mind1... Ezek a rend őrei... (nem bántásból, tisztelem őket, csak ha ők nem tartanak be minden szabályt, akkor nem várhatják el, hogy más betartson... (mondjuk ez inkább a gyengébb szellemi szintű emberkékre jellemző... XD )

2010. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!