Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a sünökröl?

Kinek mi a véleménye a sünökröl?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon birom a burájukat
2010. márc. 20. 23:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

múltkor láttam én is egy sünt :D Aranyos állat amúgy a rendőröket nem sünöknek hanem sündőröknek szokták hívni :)

Őket viszont nem csípem!szemét mocskok :D múltkor büntettek meg :D

2010. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
00:39! Te el vagy tévedve! A rendőrség nem a mindenkori hatalmat kellene h szolgálja, hanem a rendet. Tudod, ti meséltek mindig arról a demokrácia nevű sületlenségről: törvényhozói, bírói, és végrehajtói hatalom elkülönülése. Vagy arról az óráról hiányoztál? Te is nagy "antirasszista, felvilágosult, demokrata" fotelharcos lehetsz, neked is elég az, amivel a TV-n keresztük megtömik a fejed. Szajkózd csak a politikailag korrekt baromságokat, bégess nyugodtan!
2010. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
úgy bírom az olyan embereket, mint a kérdező. Ha nincs mibe belekötnie, akkor beleköt a cigányokba, rendőrökbe, a magyar kormányba, politikusokba és állandóan azokat szapulja. ez már marha unalmas, de ezt nem tudom h nem veszik észre magukon. kedves kérdező? MI A F*SZÉRT NEM MÉSZ EL NORMÁLIS HELYRE DOLGOZNI, AHOL MEGKERESED A PÉNZT, ÉS NEM ÁHÍTOZOL MÁS EMBER PÉNZÉRE, HÍRNEVÉRE SŐT SEMMIÉRE?
2010. márc. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
sztem tök aranyosak, főleg, mikor még picik...egyszer volt egy sajátom, de megetettem sajttal és elcsapta a hasát...még aznap éjjel megszökött, sztem nem tetszett neki a koszt :)
2010. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem is áhítozik a kérdező senkinek semmijére.. Nem értem a nagy betűs részt...
2010. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
de igen, épp most a rendőrökre. azért utálja őket, mert dolgoznak, elég nyílvánvaló.
2010. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

00.51

A kormányonlévő hatalmat kötelessége védeni. Gondolom te is olyan kis tűntető jó fej emberke vagy aki azt hangoztatja mekkora hazafi és közben szétveri a várost. Még szerencse, hogy nem ellent mondás. Egyébként rasszista vagyok annyiból, hogy a cigányokat utálom.

2010. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nagyon véleményem nincs róluk. Ez is egy foglalkozás, amit ha tisztességgel csinálnak, akkor meg kell becsülni. Nekem eddig még nem volt rossz tapasztalatom velük. Ami nem véletlen, és ha mindenki tisztességesen és normálisan él, viselkedik, akkor nekik se lenne semmilyen problémájuk. Erről ennyit. Aki utálja őket, az először gondolkozzon el a saját viselkedésén és a dolgain, hogy vajon mitől van ez, mert ok nélkül nem történik semmi. Persze vannak korrupt meg ilyen, olyan rendőrök, de ha nem adsz rá okot, akkor nem csesztetnek. Pl. 3 éve vezetek, ebből kb. 5ször igazoltattak, és egyszer nem fordult elő semmi olyan, ami miatt utálhatnám őket. Normálisan álltam hozzájuk, ők is ugyanúgy. Ez szerintem inkább kezd átmenni divatba, hogy egyre többen utálják őket, mint ahogy tök bulinak tartják a rongálást egyes "emberek", na meg tüntetni és hajnalig sorolhatnám az ocsmányabbnál ocsmányabb "hazafias" tetteket.
2010. márc. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

A stílusodból itélve egy ostoba,elkényeztetett kölök vagy,aki az iskolában sem tanult rendesen.

Tiszetességes embernek nem kell a rendőröktől félni,és nem is utálja őket.

A baj,hogy a rendőrség a randalírozó,kukaborogató,várost szétverő csőcselékkel túlságosan is finoman bánik.Tanulniuk kellene a a külföldi példákból.

2010. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Gondolom a rendőröket csak az gyűlöli, akinek meggyűlt velük a baja. Annak gyűlik meg velük a baja, aki valami csúnya, rossz dolgot csinál. Persze autókat felborítani, felgyújtani, buszokat, villamosokat összetörni igazán elegáns cselekedet. Nem is értem, hogy a rendőrök miért zaklatták, zaklatják ezeket az állampolgárokat. Én, ha tehettem volna, nem gumibottal ütöttem volna a fent jellemzett államplgárokat. Én ötösével a rendőrautóhoz kötözném őket vontatókötélen, és végighúztam volna őket a városon, de jó gyorsan, hogy a tetteik miatt égjen a bőr a pofájukról. De amúgy ki kell hozni budaházyt a börtönből, a választások után lehetőleg belügyminisztert kell csinálni belőle, aztán akkor majd lesz rend. Majd meglátjátok. Utána büszkék lehettek magatokra. Többé nem rendbontók lesztek, hanem Rendbontók, ha értitek az árnyalatnyi különbséget. Bár mitől is értenétek....
2010. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!