Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek mi a véleménye a mai...

Kinek mi a véleménye a mai rendőrökről?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme a mostani munkájuknak? Biztonságba érzitek magatoknak a mi rendőreink mellet?


Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra.


2011. júl. 21. 13:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
82%

"Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra."


Én is így látom.

2011. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, de vannak normálisak is.
2011. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
93%

Most pontosan melyik rendőrökre gondosz?

A gyilkossági nyomozókra?

A közlekedésrendészetre?

A bevetési osztályra?

Vagy mi az, hogy "rendőrök"?

Egy csomó főosztály, alosztály létezik, nem csak a mezei sün.

2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
71%

""Én úgy látom hogy inkább az autósok megszívatásara összpontosítanak mint a biztonságra."


Én is így látom."


Én is.



Igazából ma már a rendőrségnek is az a feladata, hogy pénzt gyűjtsön be. Meg van nekik adva, hogy mennyi büntetést kell kiosztani.

2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb közúti igazoltatói a magyar rendőrök az 100% hogy eben elsők leszünk D
2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:45


Végül is én most általánosítottam. Mivel a baráti társaságban van több rendőr ismerős. És 2 rendőrt állandóan piszkálják a felettesek, hogy nem nagyon kopik a csekk füzet. Az nem érdekel senkit sem hogy több elfogásuk is volt. A lényeg a csekk.


És ez kicsit felháborító. Már azon sem fogok majd meglepődni ha a rendereknek felajánlják a jutalékos rendszert. Minnél többet büntetsz annál nagyobb fizetés.

2011. júl. 21. 13:58
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen , én is ígylátom , hogy a rendőrség átment valami pénzbehajtó céggé és ezt főleg az autósokon tudják megcsinálni .
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Végül is nem is lenne ez gond. Mert a közlekedési szabályokat mindenkinek be kell tartani. De ilyen irreális büntetési összegekkel?! Meg megy az úton na rendőr és nem a körülötte lévő dolgokat figyeli, hogy hátha történik valami gyanús hanem minden kocsinak a rendszámát vizslattya, hátha lejárt a műszakija.
2011. júl. 21. 14:06
 9/66 anonim ***** válasza:
94%

Szegény országúti sünök eléggé sorsüldözöttek.

Nekem gyilkossági nyomozó ismerősöm van, ők magasan képzett, kitűnő szakemberek, (legtöbbször civilben dolgoznak) bőven 90% fölött van a felderítési arány, sokszor özöznvíz előtti eszközökkel, stb.

Szóval nem minden rendőr aszfaltkoptató, meg sün...

2011. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
A rohamdroidok, akiket maguk között ők is csak "orkoknak" hívnak, megint külön "kaszt"...
2011. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!