Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg vagy elégedve a Rendőrség...

Meg vagy elégedve a Rendőrség munkájával?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Ők csodálatosak.
2015. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Ertem en, hogy oket is szivatjak es megkotik a kezuket es mindenrol halom papirt kell kitolteniuk es gyakran utaljak amit csinalnak, de ettol fuggetlenul is a tobbseguk sajnos rossz munkat vegez.

Vannak kivetelek, de sajnos ugy tunik keves.

2015. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Eddig még semmi bajom nem volt velük, persze elhiszem, hogy ha valakit többször megbírságolnak, vagy hasonló, akkor onnantól élete végéig utálni fog minden rendőrt.
2015. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

@11:35: Engem soha nem birsagoltak meg, ellenben amikor betortek hozzank, ok beszeltek le arrol, hogy feljelentest tegyunk.


Mellekesen megjegyzem 3 szemtanu volt, aki latta az elkovetoket, a rendorok tudtak, hogy a korenyeken tobbszor is betortek, ugyan azok es 5 db fekete, tisztan kiveheto ujjlenyomat volt az ajtofelfan. (Jo kis olajos, erosen lathato.)

De igy is mondtak, hogy eselytelen es ugysem lesznek meg az elkovetok.

Ezt igy azert nem neveznem tisztesseges munkavegzesnek.

2015. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes módon, engem sose bírságoltak meg, sosem büntettek meg, sosem bántott egy rendőr sem, SŐT egyetlen olyan embert sem ismerek, akit igen..

Ellenben amikor éjjel eltévedtem Budapesten (két hete laktam ott), akkor hazavittek a járőrautóval, visszahozták a közeli általános iskolába a kerítésen kirúgptt labdákat, átkísérik az idős nagymamámat a gyalogátkelőn ÉS ezek mellett a legtöbbjük rendesen végzi a dolgát.

Természetesen van közöttük is rengeteg tróger és barom, de összességében szerintem a magyar rendőrök megtesznek minden tőlük telhetőt.

Aki meg 80-nal megy az 50-es táblánál, az ne a rendőrt hibáztassa, ha megbüntetik. A szabályok nem véletlenül vannak és szerintem senkinek sem okoz nehézséget betartani.

2015. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fogjuk rá hogy a mi városunkban igen. Néha azért nem ártana egy kicsit nagyobb éberség a részükről mert vannak érdekes dolgok. Bár azt is tudom, hogy nem lehetnek ott mindig mindenhol és nem gondolatolvasók.


Nyolc év alatt eddig kétszer lett volna lehetőségük megbüntetni szabálysértés miatt, (mind a kettő az én hibám volt) de mind a két büntetést elengedték egy "most az egyszer továbbmehet" dologgal.


Felénk nagyrészt a "tuningautós hülyegyerekek" utálják a rendőröket.

2015. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Sokkal hatékonyabban kéne dolgozniuk,és eredményesebben.

Jókor, jó helyen kellene lenni.Ez a lényeg.

2015. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kocuska válasza:
Én most így röviden és velősen azt mondanám hogy persze nem a legjobb és tökéletes rendszer de lehetne sokkal rosszabb is. Az egész szerintem felfogás kérdése... Én azt mobdon meg vagyok elégedve de azért lehetne itt ott foltozni a rendszert ^°^
2016. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén én utáltam őket!!!



De én a déli határszakaszon élek,ahol a menekültek folyamatosan özönlöttek át! Láttam ahogy végzik a munkájukat,és azóta azért már tisztelem őket!

2016. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!