Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek foglalkozna a...

Szerintetek foglalkozna a rendőrség ezzel?

Figyelt kérdés

Elszeretném adni a Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonomat, de az aki érdeklődik ért csak postán tudná átvenni.

Nos ha esetleg megtörténne, hogy átver és én feljelentem mi az esélye annak, hogy a rendőrség foglalkozna vele? Úgy, hogy csak egy postacím és egy név van róla.


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2015. dec. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan tud átverni, ha előzetesen átutalta neked a vételárat ?
2015. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igy ne add el. Túl nagy a kockázat. Túl sok a csaló és lehetetlen megfogni őket.
2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozna vele, de igazából csak akkor, ha 50 000 Ft. feletti az érték. Az alatt csak szabálysértés.

De mindenképpen foglalkoznának vele, mert könnyű dolguk lenne, hiszen a név és cím nem lehet hamis, mert akkor nem tudná átvenni. ( Illetve, ha postán veszi át, akkor pedig elkérik a személyi igazolványát a kiadáshoz.)


De, ha rám hallgatsz, nem küldöd el, csak előre utalás után!

2015. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden képpen el fogjáktőle kérni az igazolványt, de a rendőrség csak pl. két nap múlva ér oda. Akkor mit csinálnak a rendőrök? Mert akkor csak egy név lesz nekik.
2015. dec. 3. 15:39
 6/7 anonim válasza:
Úgy is lehet küldeni, hogy csak úgy adják ki, ha ott a postán átadja az összeget is. Legalábbis itt, ahol én élek. Magyarországon nincs ilyen opció? Itt úgy hívják, ramburs (kiejtve rámbursz-rambursz).
2015. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.
2015. dec. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!