Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan rendőr, aki a munkája ellenére azért néha elszív egy spanglit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik árulja is.
2015. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

"Nagyon stresszes lehet egész nap ücsörögni egy traffipaxos autóban."


Nem csak közlekedési rendőrök léteznek...


Amúgy van egy jó barátom, aki közlekedési rendőr, nekik kell kikaparni azoknak a maradványait az autókból és a környékükről, akik egy nagyobbat posszannak az autójukkal. Ez eléggé megterhelő lehet idegileg. Meg halálra fagyott csöveseket összeszedni. Havi 110 ezerért.

2015. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Az se igaz hogy havi 110. Egyébként miért kell elszivni egy spanglit. ?? Én nem vagyok rendőr , ezerszer stresszesebb a munkám és még se szívok semmit.
2015. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#10.:

"Nagyon stresszes lehet egész nap ücsörögni egy traffipaxos autóban."

Ez kb. faék bonyolultságú felfogás.

A rendőrség több mint 40 000 fős testület - ebből max. 500 fő traffizik.

Én közel 20 éve szolgálok: kétszer akartak megkéselni, egyszer lőttek rám, azt már számolni sem tudom, hogy hányszor kellett "brusztolnom". Össze se tudom számolni, hány holttestnél kellett intézkednem, hány kocsmai verekedésnél, családi balhénál, súlyos/halásos balesetnél intézkedtem.

Te milyen stresszes munkát végzel?

2015. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mért ne tehetné? Lejár a szolgálat onnantól kezdve magánélete - saját dolga. Ha terjeszt az más kategória, de szerintem nem is erről szólt a kéréds.
2015. dec. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

"Az se igaz hogy havi 110."


De, a kezdőfizu annyi. Egyszer mesélte, hogy kapott 180-at, de abban a hónapban nem volt szabadnapja.


"Egyébként miért kell elszivni egy spanglit. ?? "


Azt nem mondtam, hogy szív. Nem kell szívni.

2015. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%

#13.

"Én nem vagyok rendőr , ezerszer stresszesebb a munkám " - Azért már-már ostobasággal határos önbizalom kell ahhoz, hogy olyasmiről nyilatkozz, amit nem ismersz.

Ha nem vagy rendőr, honnan tudod, hogy mennyire stresszes a munkájuk?

Áruld már el, mi az a te eget verően stresszes munkád!

2015. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

ez speckó ismét egy olyan kérdés, amire úgyse írhatja le senki az akár még közvetlen tapasztalatát se, mert rögtön botrány, feljelentés, fenyegetőzés, stb lenne belőle ... most nem? szal kár feltenni ...

Azért ne feledjétek, sajnos annyira nem élünk szabad országban, hogy csak úgy bárki elmondhassa az általa megtapasztaltakat következmények nélkül!

2015. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Mi az a brusztolás?
2015. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem teljesen értelmetlen ez a fajta farokméregetés, hogy kinek stresszesebb a munkája... Nem tök mindegy?? És ha az egyik stresszesebb, mint a másik?


Mindenki csinálja azt, amit szeret, és azt csinálja jól! Kell ennél több?


Aki azt írja, hogy szolgálat után a magánügye, hogy mit csinál... hát nem! A rendőr szolgálaton kívül is rendőr, és köteles annak megfelelően viselkedni és élni. Jelen törvények szerint a kábítószer fogyasztása is bűncselekménynek minősül, ergó, az a rendőr, aki elfogyaszt egy spanglit, mégha szolgálaton kívül is, bűncselekményt követ el. Pusztán objektíven!


Amúgy meg, nagyon jól írta valaki, a rendőrség a társadalom leképeződése, nagyjából ugyanazok az arányok. Igen, van olyan rendőr, aki munkája ellenére elszív olykor egy spanglit... amíg el nem kapják. Aztán vannak korrupt rendőrök is. Sajnos!

2015. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!