Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gondom lett a jófogáson!?...

Gondom lett a jófogáson!? (többi lent)

Figyelt kérdés
feltedtem a ps4-em és egy ember azt mondta h holnap eljön érte mondtam h jöjjön és elis jött dee mondtam h nem biztos h meg tudja venni. eljött én meg eladtam másnak aki hamarabb jött érte és kifizette. jött a csávó és most fel akar jelenteni. ez most mi is?

2015. dec. 15. 15:15
1 2
 1/11 Csiß ***** válasza:
Szard le..Mivel előleget nem adott (ugye nem?) konkrétan semmilyen jogalapja nincs a feljelentésének (ha! feljelent..de kétlem).
2015. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát de bakker valakinek azt mondod hogy gyere nézd meg holnap és amikor odamegy már eladtad? te mások idejével és benzinpénzével\utazási költségével szórakozol?

Én is kiakadtam volna.

2015. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha feljelent, legfeljebb jól kiröhögik majd a rendőrségen.
2015. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

"Hát de bakker valakinek azt mondod hogy gyere nézd meg holnap és amikor odamegy már eladtad? te mások idejével és benzinpénzével\utazási költségével szórakozol?

Én is kiakadtam volna."


Hahó, van itthon valaki?! Gondolkozz Mcfly! A kérdezőnek azt mondta, hogy nem biztos, hogy meg tudja venni. Az ilyen mégis mit akar?! Én elküldtem volna melegebb éghajlatra, az biztos.

2015. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Azert tenyleg nem semmi hozzaallas. Legalabb szolhattal volna az embernek, hogy figyi, el van adva, hiaba utazol...
2015. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van igazság benne tudom hogy hibáztam, nem volt már pénz a telefonomon nem tudtam szólni nekem. de visszafizetem neki a benzinpénzt de feljelenteni akkor is hülyeség. Mosonmagyaróvár és esztergom között azárt annyiért tankolni h 10000 ft??
2015. dec. 15. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
De nem kellett volna fizetned. Ő szólt neked előtte, hogy elindult vagy kérdezte, hogy megvan-e még a ps4?
2015. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

figyelj a hozzáállás a lényeg. Ha korrekt vagy és beismered hogy ez nem volt fair és kifizeted neki az útiköltséget akkor ok.

A Mekflájos idótának előttem üzenem hogy egy agyhalott vagy.

2015. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"petya2001" felhasználó ha a 2001 a születési időd akkor megérthető. Kiskorú vagy és komolytalan. Máskor felelősségteljesebben gondolkozz.
2015. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nekem még soha semmit nem sikerült megvenni, mert mindig eladták hamarabb másnak. Be is fejeztem!


Egyébként nem voltál valami korrekt, annak illik eladni, aki hamarabb jelentkezik. Ha mondta, hogy eljön és megnézi, addig nem lett volna szabad eladnod másnak, max azt mondani a másiknak, hogy várnia kell egy kicsit.

Feljelenteni nem fog, pluszban nem is büntetőjogi kategória a dolog.


A leütős, kattintós oldalakon érdemes vásárolni: kattintasz és Te vetted meg és punktum.

2015. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!