Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jófogáson vettem valamit,...

Jófogáson vettem valamit, becsaptak. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A termék árának a felét előre utaltam, csomag megérkezése után utaltam volna a másik felét. Azóta sem érkezett meg a csomag, e-mailekre nem válaszol! Konkrétan 4.000 ft-ról van szó, nem egy nagy összeg, de mi van ha másokat is már becsapott/meglopott?Feljelenthetem, egyáltalán foglalkozik vele a rendőrség?
2011. nov. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen fel kell jelenteni. Ha másokat is átver (márpedig miért ne), akkor lényeges, hogy a rendőrség akkor kezd el vele jobban foglalkozni, ha sok ember tesz ellene feljelentés. Nyilván nem beszélhetitek meg, hogy csoportosan mentek feljelenteni, de ha egymástól függetlenül ugyanarra az emberre érkeznek panaszok, akkor azzal foglalkozni fognak. Szerintem érdemes.
2011. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi már sikerült jól utána érdeklődni és hamar megtudja, hogy nem jó játszadozni a másikkal!!!


Köszi a válaszod

2011. nov. 6. 22:47
 3/7 anonim válasza:
79%
A mai világban nem szabad ennyire naivnak lenni, hogy előre utalsz egy olyan tárgyért amit még nem is láttál élőben és nem is tudod, hogy az illető kicsoda. Ilyet többet ne csinálj, tök mindegy, hogy kitől veszed.
2011. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Az értéktől függetlenül 3+ sértett esetén az üzletszerűség meg fog állni, ergo---Bűncselekmény.


Persze, jelentsd fel!

2011. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
Szerintem is jelentsd fel,az mind1 hogy megoldodott!Tudjak csak az adatait a rendorsegen... szep napot :)
2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%
sot ide is belinkelheted a honlapjat,nehogy valakit atverjen! csinalj neki rossz reklamot!! Linkeldd be ide a honlapjat!
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
szia!mi lett az ügyből?a jófogásnak érdemes írni ilyenkor?ők nem adhatják ki a többi felhasználót akiket átvágott?!
2012. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!