Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben a helyzetben mit tudok...

Ebben a helyzetben mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
pár hete megvertek éjjel az utcán, nem tettem feljelentést az indokot, hogy miért vertek meg nem tudom, 4-5-en jöttek rám, azóta rettegve élem mindennapjaimat, félek kimenni azutcára nem tudok aludni, minden ember aki jön utánam azthiszem követ, néha úgyérzem valaki tényleg álldogál a bejáratnál és mikor kinézek elmegy vagy elmennek, és nagyon félek és nem tudok már aludni és elegem van :( nem bírom tovább :'( 20/F
2015. dec. 15. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2015. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az miben segítené a helyzetemet?
2015. dec. 15. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus segít, hogy a traumát feldolgozz. Mellette meg menj el, és tanulj önvédelmet. Aikido nagyon jó megoldás lenne. Biztonságérzetet ad.
2015. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 Az Aikido aztán tényleg sokat ér. Ne röhögtess már!
2015. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mér miért ne érne valamit az aikido?

Steven Seagal is jó benne, jó magam is 10 éve csinálom, és volt alkalmam megvédenem magam amikor 2 cigány akart megerőszakolni.

2015. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha, és ezt mikor álmodtad?
2015. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ConnectCare ***** válasza:

Nem vagyok pszichodoki, de talán ez az, amit poszt-traumás stressznek vagy PTSD-nek neveznek. Valóban pszichológiai segítség kellene, szerintem minél hamarabb.


Nem gáz, ettől nem bolond vagy, katonák, tűzoltók meg egyéb traumákat átélő emberek is gyakran kerülnek ilyen helyzetbe.

2015. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 21:29

Te nagyon ostoba vagy.. hál istenek, hogy ilyen ostobákkal nem állok le vitatkozni, mert felesleges. Én tudom, hogy miért jó az aikido.. mivel te ostoba vagy, így nem sértődőm meg, a tudatlanságod miatt.

2015. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
+1 előttem hozzászoló
2015. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!