Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan kell névtelen bejelenté...

Hogyan kell névtelen bejelentést tenni a rendörségen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék névtelen bejelentést tenni a rendörségen. Nem szeretném ha tudnák ki jelenti be, illetve a telefonszámomat, sem szeretném ha látnák... Hogyan kell ezt?

2015. dec. 18. 15:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te rendőr vagy?
2015. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem a (haveromat, barátomat, vagy volt barátomat) szerettem volna névtelenül bejelenteni. Csak mint írtam tudok valamit ami talán sosem derül ki, mert olyan helyen van az árusítás ahol a kutya se fogja levágni sohasem. De ha nem foglalkoznak vele az elég szomorú. Akkor nem futom a felesleges köröket. Névtelenül szerettem volna, azért mert engem ez annyira nem érdekel, hogy teljesen belefollyak itt az egészbe vagy épp ki nyírjanak mert felnyomtam öket. mind1 köszi a válaszokat...
2015. dec. 18. 21:37
 14/24 anonim ***** válasza:

"Akkor nem futom a felesleges köröket." - De milyen "felesleges körök" vannak.

Miért nem jó módszer az egyszer használt e-mail free wi-firől?

2015. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De biztosan jólenne, ha érdekelné is öket. De mint itt írták: Szarnak rá!
2015. dec. 18. 21:41
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"De biztosan jólenne, ha érdekelné is öket. De mint itt írták: Szarnak rá!" - Az, hogy itt mit írnak, és hogy mi a valóság, nem mindig fedi egymást.

Azért a drogos témáknak utána mennek.

2015. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát baromira utánamehetnek, ha az nem érdekli öket, hogy Budapesten a 10.kerületben, ahol van a Stadionok a Rendör kapitányság mögött a HÖS utcában annyian árulnak, hogy rengetegen....
2015. dec. 18. 22:13
 18/24 anonim ***** válasza:
ha látod éppen az értékesítést, akkor 107, pontos cím utca hsz megnevezésével, hogy hol árulnak.
2015. dec. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki más vallomása/ nyilatkozata/ feljelentése alapján eljárás alá kerül úgy, hogy az illető esetében később megállapítják, hogy ami bűnügyi eljárás alapját képezte NEM VOLT valós, vagy valós tényeken alapuló kitalált dolgokat tartalmazott- ezen cselekményt hívjuk HAMIS VÁDNAK- ha az illetőt el is ítélik (netán még ül is egy darabig vagy akárcsak egy napot is) és kiderül, hogy hamis vallomáson alapul az egész, az MÉG súlyosabb cselekmény.



ha fel akarod nyomni, menj a NAVhoz, ők mindig kaphatóak egy kis melóra

2015. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hogy hol van elég sok drogos, azt a rendőrök is tudják.
2015. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!