Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tehetek névtelen bejelentést...

Tehetek névtelen bejelentést az ÁNTSZ-nek, hogy a kettővel alattam lakó szomszéd gyűjtögető és ezáltal elviselhetetlenül büdös?

Figyelt kérdés
Az erkélyén csordultig van a lom és a szemét, rettenetesen büdös árad tőle, pedig 2-vel alattam lakik. Ha névtelen bejelentést teszek, akkor is foglalkoznak az üggyel és kijönnek? Semmiképp nem szeretném a nevem elárulni. Egyébként egy öregasszony lakik ott, és ismer engem. Mit tegyek? Már elviselhetetlen a bűz, és félek, hogy csótányok is jönnek majd.

2014. aug. 30. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem tehát, hogy komolyan vesz-e az ÁNTSZ, ha rejtett számon jelentem fel a vénasszonyt?
2014. aug. 30. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Mitől félsz ? Csak te érzed a bűzt ? Miért nem többen jelentitek be ? Először nem kellene a közös képviselőn keresztül tenni valamit ? Ő nem jelentheti be, ha te félsz ?
2014. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig találkozunk a liftben, és mindig kérdez rólam, meg kérdezi, hogy a kiskutyámat nem hoztam? És gondolom rosszul esne neki, ha megtudná, hogy én jelentettem fel. A közös képviselő is elmondaná neki, hogy én voltam, szerintem. De akkor nem tehetek névtelenül?
2014. aug. 30. 17:33
 4/6 Dorobert válasza:
54%
Hívd fel az ÁNTSZ-t és kérd a neved elhallgatását!
2014. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Tehát vele nem beszéltél erről?

Közös képviselővel nem beszéltél erről?

Egyből feljelentést gondolod, mert nem tudsz emberi problémákat alapvetően megoldani - Akkor mitől félsz? Eddig sem voltál képes egyedül megoldani, legalább most megoldást lelhetsz.

2014. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Igen, és a rendőrségen is. De nem kell szégyellni, hogy a nevedet adod a feljelentéshez: a mamaikéval nem kell szóbaállni, mert a lomot gyűjtögető ember alapból elég gázos személyisiég.


Nem csak csótányok fognak jönni, hanem más is, úgyhogy minél előbb bejelented, annál jobb.

2014. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!