Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan lehet nevtelen bejelent...

Hogyan lehet nevtelen bejelentest tenni az adohatosagnak?

Figyelt kérdés
Van egy ,,ceg,, ami a szomszédé, nemreg koltoztunk ide, ketten dolgoznak ott, minden nap jar oda futár, A lépcsohazban nagyon eros illatok vannak már már zavaró, egyebkent ez szlovakian van a fonok viszont magyar .. a csajjal beszeltem multokor aki ott dolgozik es o mondta h nincs bejelentve a ceg, voltam is bent mikor a fonoke nem volt epp ott, csinaltam egy fenykepet is. Panaszkodtak mar mas szomszedok is h jelenteni fogjak valakinek ha nem csinal a szagokkal valamit.

2015. aug. 6. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne névtelenül? puffogni tudsz, a szomszédokkal karöltve, de valamihez a neveteket adni már nincs gerincetek?
2015. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szaggal van bajod ne a NAV-nak jelentsd hanem menj át hozzájuk és mond meg, hogy zavar többeteket a szag.
2015. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az adóhatóságnak jelented, attól megszűnik a szag??? Nem értem ezt a sunyi hozzáállást, amit manapság egyre gyakrabban tapasztalok... Miért nem beszéltek velük először, emberi módon, hátha attól is megoldódik a dolog? Amennyiben nem, majd aztán ráérsz bejelentésen gondolkozni.
2015. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!