Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 8 napon túlon gyógyuló sérülés...

8 napon túlon gyógyuló sérülésem van, de nem szeretnék ügyet, megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyi a lényeg hogy ketten nekem jöttek és szépen helyben hagytak. Kijöttek a rendőrök és már a helyszínen mondtam hogy nem szeretnék feljelentést tenni, de mondták hogy a sérüléseim miatt muszáj( tehát a hatóság indít eljárást vagy feljelentést). De nem szeretnék ebből ügyet akkor sem, sehogy se megoldható hogy ne legyen ebből ügy?

2016. jan. 3. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A súlyos testi sértés hivatalból üldözendő cselekmény. Mindenki leszarja hogy mit akarsz, az ilyeneket a legszigorúbban büntetni kell. Egyébként az ilyen esetekben én a hozzád hasonlókat is büntetném bűnpártolásért.
2016. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyílván nem jó indulatból akarom lezárni az ügyet.. Egyedül voltam ők 6-an voltak, abból 4 velük volt tanú, ismerik őket, alapból az egyik jött nekem de mind úgy mondta hogy én mentem nekik. Másnap meg felhívott az egyik támadó apja hogy késsel fenyegetőztem amikor nem is volt nálam kés.. Tehát 6 an azt mondanak amit akarnak szerinted kinek fog a bíróság hinni?
2016. jan. 3. 11:41
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
ne aggódj a rendőrség nem fog foglalkozni az üggyel, engem is megtámadtak 3-an, eltörték az orrom (kamera felvette pont) de a rendőrség semmit nem csinált.
2016. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az egyik támadónak felfüggesztetje volt, de elvileg még mindig szabadlábon van, 3 napja volt.
2016. jan. 3. 11:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha meg is indítják az ügyet,a te vallomásod dönt.


Helyetted nem tehet vallomást sem az orvosszakértő, sem a rendőr, uh ha annyit mondasz, valójában leestéla lépcsőn a két vádlott pedig segített akkor tehet egy szivességet a hivatal..

2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hinni annak fog a bróság aki független tanút vagy bizonyítékot tud bemutatni, vagy ha mindannyian egyöntetűen ugyanazt mondjátok, akkor az lesz.


Nincs olyan, hogy ők hatan egyet mondanak te meg egyedül mondasz egy mást, ez nem életképes gyakorlat.


Először is bizonyítékokat, vagy független tanukat fognak keresni, azután a 6 embert egyenként kihallgatják 55 ször majd téged is és ellentmondásokat fognak keresni. Aztán újra kihallgatnak és szembesítenek is, és ez egészen addig megy így amíg avégén a vallomásokból kialakul egy mintázat ami alapján tudnak majd döntést hozni.


Ha valamiben nem vagy biztos, csak annyit mondj, hogy már nem emlékszel, ezzel nem tudnak mit kezdeni.


A lényeg hogy önmagaddal ne kerülj ellentmondásba.

2016. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 2/6 Időpont ma 11:41


"Tehát 6 an azt mondanak amit akarnak szerinted kinek fog a bíróság hinni?"


Ez nem így működik.

2016. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akárki21 ***** válasza:

Ha a jegyzőkönyvbe nem mondasz semmi érdemi dolgot, gondolok itt nevekre és a szituációra akkor pár héten belül megkapod a szép kis leveledet, hogy az ügy lezárva, ismeretlen tettes ellen a nyomozás lezárult.

Természetesen mondhatod, hogy nem láttál semmit és nem emlékszel semmire... ebből bajod nem lehet.


Az már más kérdés, hogy teljesen mindegy ők mi állítanak ha te úgy akarod akkor lesz belőle ügy. Csak azért mert ők hatan voltak, azért még nem kellene visszatáncolnod, de ahogy említettem a te döntésed.

2016. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az orvos is jelezheti hivatalból(sőt kötelessége) ha bekerül valaki komolyabb sérüléssel töréssel amit más okozott neki bántalmazással vagy cserbenhagyással.


ha már a rendőrök megállapították hogy (kísérlet miatt??) 8 napon túl gyógyuló, akkor mid sérült meg, vagy hogyan támadtak meg?

2016. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam, hogy utólag akarják belekeverni a kést...


a hívásról kérjél le listát a szolgálatatótól tudod bizonyítani hogy ők befolyásolni akartak zaklatással és hamis tanúzásra is rá akarnak venni(magad ellen nem kell, de nem szabad hogy 6 támadó megússza, éjjel volt legalább??? )

2016. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!