Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A lent említett történet...

A lent említett történet megoldható, vagy hagyjam az egészet? (Drog)

Figyelt kérdés

Történt, hogy pár hete átmentem másik suliba. Az egyik osztálytársam nagyban terjeszti a drogokat és ezt meg szeretném állítani.

Amennyiben a rendőrségen nem szeretnék bejelentést tenni, mert azzal csak egy "kishalat" kapnának el ezért lehetne kérni egy beépítést/álcázást a megfelelő engedélyekkel és/vagy szerveknél?

Így lebuktatni egy komolyabb szövetséget.

Tudom most úgy tűnik, hogy sok kémfilmet néztem, de valahol olvastam erről, csak nem vagyok benne biztos.

20/F



2014. ápr. 16. 14:56
1 2 3
 1/25 tetro ***** válasza:
100%
Sok kémfilmet nézel. És spicli is vagy.
2014. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azért vagyok spicli, mert nem szeretném azt nézni, hogy egy gyökér terjeszti a "cuccot"?
2014. ápr. 16. 15:22
 3/25 anonim ***** válasza:

Először a kishalakat kell megfogni, hogy elvezessen a nagyhoz.

Azt például reálisnak tartom, hogy téged megbíznak azzal, hogy akkor szólj nekik, ha éppen látod, hogy nagyobb mennyiség van nála.

2014. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha szólsz, akkor megfigyelik a kishaladat, és követik a nagyhoz. Vagy elkapják, ráijeszetenek és beköpi a nagyhalat mint a pinty.

És nem vagy spicli. Ha valaki drogot akar terjeszteni, akkor ne suliba tegye, hanem menjen ki a grundra. Ja, hogy ott megveri a konkurencia? Hát ilyen a drogbiznisz.


Téged nem fognak beépíteni. Nem egy életbiztosítás belenyúlni a drogüzletbe.

2014. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az az egyetlen baj, hogy nem köpné be azokat akiktől szerzi. Túlzottan fél tőllük, ez látszik rajta amikor bárki említi neki a terjesztőket.
2014. ápr. 16. 15:38
 6/25 A kérdező kommentje:
3. Tudom, hogy nem életbiztosítás, de egy nagyobb hálózat buktatásánál bevállalnám.
2014. ápr. 16. 15:40
 7/25 anonim ***** válasza:

Ne legyél már vamzer, egyáltalán milyen drogot terjeszt?

Minek akarsz beleavatkozni mások dolgába?

2014. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Fű, kati meg amit megvesznek tőlle. Azért avatkozok bele, mert elegem van abból, hogy néhány ilyen "ember" terjeszti és ajánlgatja a kicsiknek akik persze a fiatalságból adódóan rákapnak. Megverni nem éri meg, mert a cimborái helyügyileg többen vannak. Ezért gondolok erre a megoldásra.
2014. ápr. 16. 15:53
 9/25 Andizsuzsi ***** válasza:
Elég nehéz úgy álcázást/beépítést kérni, hogy nem teszel bejelentést.
2014. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetro ***** válasza:
47%
Úristen! Füvet terjeszt?! Fékezd meg azonnal!
2014. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!