Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pénzt utaltam egy hamais...

Pénzt utaltam egy hamais számlára, van esélyem, hogy vissza kapjam?

Figyelt kérdés
Elutaltam egy elég nagy összeget egy csalók által üzemeltetett számlára, hogy megvásárolok interneten egy autót, Van esély arra, hogy vissza szerezzem a pénzem? Van Bank név ami külföldi... Ember is Aki londoni és a kocsi forgalmijáról is van képem. És cég is van honlappal ami hozta volna kocsit és elvileg "letétbe helyezete" a pénzem.

2016. jan. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipegj be szépen a bankodba és kérdezd meg wtf.
2016. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mibol gondolod, hogy a szamla hamis?


Egyebkent az a penz mar valszeg 10 masik bankon keresztul elparolgott, de azert probalkozhatsz. Legalabb azert, hogy massal ne forduljon elo.

2016. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téves utalást ha jelentesz azzal meg lehet oldani, általában pár ezer forintos díjat számolnak fel érte, de ez csak az utalás után pár órával működik még és csak a bankból személyesen.
2016. jan. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem kapod vissza.
2016. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!