Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A prostik mennyiben viszonyuln...

A prostik mennyiben viszonyulnak másképp a bilincshez, ha azért kerül rájuk, mert beviszik őket a rendőrök?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
...és nem pedig "munkaeszközként" kerül rájuk.
2016. jan. 9. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az agyament kategoriában kellene feltenned!
2016. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most mit szeretnél megtudni?


Egyáltalán miért bilincselnének meg egy prostit a rendőrök? Mindenkit nem bilincselnek meg, csak azért mert beviszik az örsre.

2016. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést én sem igazán értem, van ennek értelme, lényege?? :-O
2016. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy az átlagember nincs hozzászokva ahhoz, hogy adott esetben megbilincselik, de néha mégis megtörténhet, megtörténik. Nem feltétlenül kell hozzá kőkemény bűncselekményt elkövetni.

Egy prostit "munkája közben" egyes kuncsaftjai valószínűleg meg is bilincselik, tehát lehetséges, hogy ha rendőr által kerül rá a bilincs hivatalos eljárásban, akkor nem érzi annyira kellemetlennek, megalázónak, mint mondjuk egy köztiszteletben álló ember, egy családapa, vagy családanya.

Amúgy ha bevisznek egy prostit, nem szokták megbilincselni???

2016. jan. 9. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Neeeeem, rohadtul nem szokták hagyni a prostik, hogy megbilincseld. Ők a "legnépszerűbb" célpontjai emberrablásoknak, gyilkosságoknak, stb-nek. Egy normális prosti sosem fogja engedni, hogy munka közben megbilincseld.


Nem értek hozzá, de az ilyen szadomazo prostiknak általában megválogatott ügyfélköre van és tuti az ajtó előtt áll a stricije. Nem is láttam még sosem olyan női szado-mazo prostit, aki ne domina lett volna.

2016. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!