Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nemi erőszakot általában azok...

Nemi erőszakot általában azok követnek el akik nem túl sikeresek a nőknél?

Figyelt kérdés
Gondolom besokallnak, és az sem érdekli őket, hogy börtönbe kerülnek. Egyszerűen úgy érzik, hogy nincs veszítenivalójuk. Szerintem a menekültek körében ezért magas a nemi erőszakok száma. Egyáltalán nem azért mert állatok, hanem tele vannak frusztrációval.

2016. febr. 22. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Az embereket az különbözteti meg az állatoktól, hogy képesek uralkodni magukon és az ösztöneiken. Akármilyen kanos is vagyok, meglátok egy bombanőt lenge ruhában az utcán mégsem megyek oda hozzzá, hogy megtosszam. Ezek állatok és nem csak ezért.
2016. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Az te vagy, de nem mindenki ilyen gondolkodású.
2016. febr. 22. 13:56
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az állatok sem követnek el nemi erőszakot, ott is van násztánc, udvarlás, valamilyen kiválasztás.
2016. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nincs ilyen összefüggés. Én két esetről tudok eleget, hogy ezt megítéljesm, de mindkettőnél sikeres volt a nőknél az elkövető.
2016. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Elég sok frusztrált ember van a világon, mégsem lesz mindenkiből erőszakoló.


Ott van pl. Ted Bundy. Teljesen hagyományos, normális családból jött, jóképű volt, megnyerő modorú, intelligens, eléggé sikeres, mégis azt élvezte, ahogy megerőszakolhat és megölhet másokat.

Szóval ez azért többön múlik szerintem.

2016. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó azért szerintem az ember összetettebb élőlény mint az állatok...
2016. febr. 22. 14:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Most ne haragudj, de nehogy már mentegetni próbáljunk olyan embereket, akik megerőszakolnak valakit. Flusztráltak, akkor hívjuk így őket, de akkor a gyilkosok is azok.

2016. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
6. Nem sokkal. Minden tulajdonságunk megvan bennük is. Max mi szeretjük egy kicsit túlgondolni a dolgokat. De az alapok ugyanazok.
2016. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Mért nem megy prostizni az ilyen, az erőszakoskodás helyett?!
2016. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Talán nem engedheti meg magának, hogy 10 ezer forintoknak megfelelő összegeket költsön prostira?
2016. febr. 22. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!