Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy altalaban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy altalaban a szep lanyok sikeresek, szerencsesek?

Figyelt kérdés

Mert ezt vettem eszre...



Koszonom a valaszokat! :)



2013. okt. 15. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és a szép fiúk nem? mert jobban adódik kapcsolatra esélyük nem?
2013. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira szép, de boldog vagyok, szerencsés és sikeresnek érzem magam.
2013. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A dolog fordítva működik. Ha sikeres és szerencsés vagy, akkor megszépítenek. Lásd Celine Dion.
2013. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem csak kapcsolati terre gondoltam...


nem allitottam,gondoltam,h ettol fuggetlenul a csunyacskabb emberek nem lehetnek sikeresek,boldogok...


en csak azt vettem eszre h a szep kulso sokszor egyutt jar a szerencsevel...

2013. okt. 15. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert szépek! Ilyen egyszerű.
2013. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rohadtul van kivétel, pl én. Szépnek, csinosnak tartanak, még sem jött össze semmi, de semmi az életemben. Majd talán jövőre...
2013. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert már mikor külsőt kaptak, akkor is szerencsések voltak :P
2013. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert akik szépek, azok nagy eséllyel magabiztosak is, mivel a környezetüktől olyan visszajelzéseket kapnak, amik ezt erősítik bennük. A magabiztos, pozitív ember pedig sikeresebb. Ennyi.
2013. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát én mindenbe sikeres vagyok csak a fiúk terén nem...
2013. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre nagyon egyszerű a válasz. Ha szép vagy az emberek meg akarnak ismerni. Tudat alatt vonzódnak hozzájuk. És ha valakit vonzónak találsz, akkor mindent elkövetsz, hogy a kedvében járj. Így tehát könnyebben talál barátokat, munkát. Hamarabb léptetik elő. És több fizetést kap mint a ronda kolléga. Ráadásul ha hibát követ el, akkor a főnök egy kézlegyintéssel elintézi. Ez van. És még valami. Ha szép vagy egész életedben dicsérnek. Sok barátod van. Boldog kiegyensúlyozott életednek köszönhetően nő az önbizalmad. És az önbizalom is fontos tényező a karrierépítés terén. Ha csúnya vagy kiskorodtól fogva kiközösítenek, gúnyolnak, megaláznak. Nincsenek barátaid, mert az a pár ember, aki nem olyan szemét fél veled mutatkozni, nehogy őt is kiközösítsék, mert szóbaállt veled. Ha ronda vagy senki sem akar du..ni veled. Vagyis nem érdekük a kedvesség. Ha nagy nehezen is találsz munkát, akkor is kevés bérért. És bármennyire is igyekezni fogsz soha semmi sem lessz nekik jó. Minden apróságért ba..ogatnak. Szinte már nevetséges indokokkal támadnak rád. Karierépítésről nem is álmodhatsz! Barátaid nincsenek. Ha találsz is nőt az csak kihasznál. Majd lelép a legközelebbi szépfiúval. Most olyan csúnya emberről beszéltem, akire ha ránézel úgy néz ki mintha szellemi fogyatékos lenne. Vagyis eltorzult arcal született. Az ilyen embernek megváltás a halál. Tudom, mert én ilyen vagyok!
2013. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!