Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy férfi már évek óta lelkile...

Egy férfi már évek óta lelkileg terrorizál! Hol tudnék segítséget kérni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

1. Bűncselekménynek számit?

- Ha a férfi folyton- folyvást belémköt, kiabál, kötekedik, soha egy jó szava nincs hozzám. Mindenben a támadási pontot keresi, uralkodik felettem, rám erőszakolja akaratát és nem tűr ellentmondást.

Úgy probál "idomítani" egy felnőtt nőt (engem), mint kutyát. Soha egy jó szó. Lenéző, agresszív, erőszakos és zsarol is!

A barátai előtt levegőnek nézz, mások előtt kibeszél.

Lényegében minden ponton utál.

Elüldözz otthonról!


Ez bűncselekménynek számít, vagy nem?

Hol tudnék segítséget kérni, ha egyedül nem tudom megoldani?

Milyen büntetésre számíthat az elkövető (ha egyáltalán számíthat)?

Mi ennek a menete?

Fognak nekem egyáltalán segíteni?


Egy dolgot szeretnék!

Hogy hagyja abba a terrorizálást! Sajnos már az egészségi állapotomra is elkezdett rámenni.


Mit tudok tenni? Hol tudnának segíteni?


Ha talán felkeresnék őt és ismertetnék vele milyen büntetésekre számíthatna, amennyiben tovább folytatja.

Talán megijedne és abba hagyná...

Szerintetek?


2016. febr. 28. 18:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm szépen. Találtam egy női erőszak ellen alakult szervezetet, inkább őket fogom megkérdeni, mert egyelőre itt senkitől sem kaptam segítséget.

Bizom benne, hogy ők majd tudnak hasznos információt mondani.

2016. febr. 29. 14:55
 12/15 A kérdező kommentje:

Ha mégegy erőszakos cselekedetet tesz, azonnal hívni fogom a telefonszámot, rendörségi ügyet és nagy botrányt fogok belőle csinálni.

Nem fogom többé titokban tartani. Az igazat megvalva borzasztóan szégyenlem a dolgot, ezért nem kértem eddig segítséget. :(((

Viszont, most felnyitották a szememet, azzal kapcsolatban, hogy amit tesz az bűncselekmény és azért meri megtenni, mert nő vagyok!

2016. febr. 29. 15:03
 13/15 anonim ***** válasza:

"1. Bűncselekménynek számit? "

Olvasd át, és dönts:

[link]


Válás, osztatlan közös vagyon megszüntetése eladással, vagy a másik fél általi kivásárlással az egyik féltől.


"Hol tudnék segítséget kérni, ha egyedül nem tudom megoldani?"

"NANE" = nane hu?


"Egy dolgot szeretnék!

Hogy hagyja abba a terrorizálást!"

Miért tenné? Mi az, ami miatt úgy érezné, a kisebbik rossz / nagyobbik jó, ha békén hagy?


"Fognak nekem egyáltalán segíteni?"

Miért tennék? Ki szeret ilyesmibe, még hivatalból is belefolyni, hacsak nem elkerülhetetlen?


Elsősorban és másodsorban rajtad múlik a megoldás, a te aktivitásodon. Ha azt várod, hogy tálcán kapj megoldást, csak az időd vesztegeted - szerintem.

Egy hivatalos ügyben képbe kerülni többnapi vagy többheti munka, csináltam nem egyszer, pont, mert más, ügyvéd se, csinálja meg úgy, mint magam.


Ehhez hozzájön, hogy aki szeret passzív lenni, nem szereti képezni magát, azaz ragaszkodik a tudatlanságához, azt úton-útfélen lehúzza valaki, legyen az családtag, vízszerelő, vagy gyorshitel-bank,...

2016. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nane = férfigyűlölő feminista társaság
2016. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam idáig hogy van egy olyan testület hogy "NANE"(Nők a nőkért egyesület az erőszak ellen). :D És ez nem is feminista társaság,ha megvédik a gyengébbiket.
2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!