Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit naivan hangozhat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit naivan hangozhat, de szerintetek, létezhet olyan szerelem, mint a Grace klinikában Meredith és Derek kapcsolata, hogy egy férfi szeressen egy lelkileg sérült nőt? Vagy talán éppen ez tegye vonzóvá a nőt a férfi szemében?

Figyelt kérdés

Szóval,hogy pont azért szeresse a nőt,mert ilyen?

Előre is köszönöm.


2015. szept. 3. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csak az ilyen nőket veszem észre, lelkizős vagyok.
2015. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
a sorozatot nem ismerem,de láttam pár ilyen ismerősömet,akik ilyen lelki sérült csajt pátyolgattak.
2015. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen? Ez jó..

Azért kérdeztem,mert azok a férfiak,akikkel eddig én találkoztam,egy idő után,megunják ezt a dolgot és feladják.

2015. szept. 3. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Némelyik lelkikór nekem nagyon vonzóvá tesz nőt. De csak egy ideig, pár hónap után fárasztóvá válik.
2015. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,ez is tök érthető.
2015. szept. 3. 23:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szorongásos depressziós személyiségzavarral küzdök, emellett volt/van egy komolyabb étkezési zavarom, ha bármilyen stressz ér sírok és bántom magam, a barátom nagyon szeret és egy éve pátyolgat. Igen, vannak ilyen pasik.

A sorozatot sajnos ennyire nem ismerem.

2015. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Én soha nem pátyolgatnék egy ilyet... lehet ez a baj vele: hiányzik belőlem a szeretet. Egy Földre született Sátán vagyok. Mondjuk elég szexi Sátán...
2015. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Jó ezt hallani,hogy vannak ilyen pasik.Nagyon sajnálom a problémádat,komolyan.

Megkérdezhetem,hogy ő milyen típus? Úgy értem,ő is depresszióra hajlamos?

Mert érdekes,én olyasvalakire vágyom,aki határozott,kiegyensúlyozott és magabiztos-nyilván a biztonságérzet miatt,hogy úgy érezzem,valaki oltalmaz-de ugyanakkor mégis megértsen,hogy én miért vagyok ilyen és ne tartson totálisan örültnek,ahogy sokan mások,akik szerint,ezek a típusú,átlagnál érzékenyebb emberek,csak unatkoznak és nem tudnak mit kezdeni magukkal,ezért depresszióznak folyton.

2015. szept. 3. 23:40
 9/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Ő az a tipikus extrovertált "partipasi". :D Teljesen kiegyensúlyozott, ugyan vannak rossz napjai, de sose billen ki az egyensúlyból.

Néha persze ő is nehezen viseli, volt olyan, hogy üvöltve sírva kérlelt, hogy egyek már az ég szerelmére egy falatot, vagy arra jön be, hogy megint a hajam tépem és zokogok a kádban, ne adj isten vissza kell rángatnia az utcáról, nehogy hídba vessem magam.

Igen, kezelt pszichológus, de már csak akkor járok vissza, ha nagy a baj. A barátom szerint ez édeskevés és azt hiszem igaza van, de sajnos nem vagyok egyelőre abban a helyzetben, hogy ezen változtassak.

Persze neki is vannak hibái, mint mindenkinek, de ettől függetlenül mindig számíthatok rá, teljes mellszélességgel áll ki mellettem, véd meg a világtól és ha kell, önmagamtól.

Nagyon jól tudom, hogy a legtöbb pasi negyede ennyit se tűrne el, hatalmas szerencsém van vele.

2015. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egy idő után tönkreteszi a kapcsolatot.
2015. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!