Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nagyobb biztonságot eredményez...

Strawberry 28 kérdése:

Nagyobb biztonságot eredményez e, ha az alsó társadalmi csoportokat (szegények, kisebbségek) fokozott mértékben ellenőrzi a rendőrség?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki számít szegénynek, és ki kisebbséginek? Nem minden cigány viselkedik banditaként, aki meg igen azt úgyis felkutatják általában.

Én sem vagyok milliomos, de akkor sem vernék agyon egy vállalkozót hogy évekig rejtőzködjek.

2016. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Azokra is gondolsz, akiknek már nincs veszteni valójuk, mivel az állam elvett tőlük mindent? Azokra, akiket simán az utcára tett?

Lehet arra megy ki az egész..talán tudják, hogy akinek nincs már veszteni valója mire képes..

2016. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szükség lehet rá, de én inkább úgy mondanám, hogy ahol rossz a közbiztonság, ott erősebb rendőri jelenlétre, olykor határozottabb fellépésre van szükség.

Nyilván más a rendőrségnek Ózdon, mint Szentgotthárdon.

2016. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár az szerintem elég érdekes, hogy van olyan hely, ahova a rendőrség sem mer bemenni. ..
2016. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én már rég óta mondom, hogy el kéne takarítani az országból a 200 nettó alatt keresőket és akkor végre valóra válna a csodálatos Fidesz-álom és Gazdag Nemzeti Magyar Nemzet lennénk.
2016. márc. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!