Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti mit csinálnátok ilyen...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Két éve januárban egy betörő járt nálunk. Amikor hallottam,hogy a fürdőszobában járkál, rázártam az ajtót,és hívtam a rendőröket. Ők el is vitték,és az volt az utolsó mondata hozzám,hogy ha valaha kijut a börtönből,akkor azt nagyon meg fogom bánni. Két év szabadság vesztésre ítélték, ami most lejárt. Nekem feleségem, meg gyerekeim vannak,és őket jobban féltem, mint magamat. Ti mit csinálnátok, van valami ötletetek?

2016. márc. 16. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Elköltöztem volna ezalatt a 2 év alatt.
2016. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt gondolom, itt nem érdemes a hatóság segítségét várni. Nem az a céljuk.
2016. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, semmi pánik, ha ez két évig nem zavart, most minek izgulni?
2016. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fenyegetett. Nem hiszem, hogy most végre kiszabadult és megkockáztatja a visszakerülését azért, hogy téged megleckéztessen. Ezek csak ilyen besurranó szar alakok, nem az ukrán maffia. Inkább feltör egy másik házat mintsemhogy visszamenjen hozzád.
2016. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilynetől nem kell tartani. A besurranó tolvaj a leggyávább féle. Nem mer visszamenni mert visszaesőként kaphat egy jó 5 évet is, aztán ha egyszer elkaptad másodszor miért ne tennéd.
2016. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már az elején elqhúrtad!


SOHA nem hívunk rendőrt!

2016. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta?
2016. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem jött, de sohasem lehet tudni.
2016. máj. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!