Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha nem lennétek olyan sikeresek a társkeresésben, mert pl. nem vagytok helyesek, vagy egyéb probléma miatt. Végre a 30-as éveitek elején horogra akadna egy csaj, komoly kapcsolat lenne belőle, de pár év után kiderülne, amikor már összeköltözésről lenne szó, hogy a csaj lusta, nem szeret főzni, rendelni akarja a kaját, de minden más házimunkát megcsinál. Ekkor már szerelmesek lennétek belé. Gyerekeket nem akarna egyik fél sem. Mit tennétek? Elnéznétek neki ezt és rendelnétek kaját vagy szakitanátok?
2016. febr. 16. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem túl életszerű a helyzet,hogy csak főzni utál az asszonyka,de minden más téren szorgalmas.:)
2016. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulnék főzni. Én főzök szívesen, ha úgy van. Ahogy a bevásárlást is szívesen tekintek resortomnak (úgy vélem férfiként logikusabb, gyorsabb a bevásárlás - ez nem sértés, csak látom pl. anyámo, húgomon hogy gyakran elcsábítja őket a baromság meg az átverés. Ha egyedül megyek a végösszeg sokkal alacsonyabb ugyanazon lista esetén).


Házimunkák egy részét is vállalom, kivéve talán a vasalást (minden ruhát szétégetnék, elég béna vagyok), illetve még a jó öreg mosogatás amivel nem vagyok kibékülve.

2016. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit, én az ilyet lazán eltolerálnám, mivel én magam is baromi lusta vagyok, pont emiatt nem volt eddig komoly kapcsolatom lányokkal, pedig külsőre helyesnek tartanak, csak hosszútávon nem tudják ezt a lustaságomat elviselni.
2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Lehet sporolni akar. Rendel napi menüt 1800 ért olcsóbb mintha vásárolna np mint nap. Vagy együtt főznék vele.
2016. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt jól értem?


A férfi és a nő is 8 órát dolgoznak naponta.

A nő, miután hazaér, elvégez minden házimunkát.

A férfi, miután hazaér, nem csinálna semmit.


Ezután az a kérdés, hogy SZAKÍTÓÓK LENNE-E HA NEM FŐZ ENNEK TETEJÉBEN????


Ember! Az lenne a MINIMUM hogy ezután azt mondod, hogy mivel te végzel minden más házimunkát, én örömmel átvállalom a főzést, mellette a mosogatást is mert míg az étel elkészül, pont van időm megcsinálni azt is. :)


Ekkora tirpákot!

2016. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a főzés a probléma?

Az megoldható.

2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

persze. Megmondanám neki, hogy akkor ő fizeti a napi menüt 1800 Ft-ért, amikor nem hajlandó főzni.


avagy főzök én magamnak, de abból nem kap. Egye a menüjét.

2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"horogra akadna", "a csaj lusta", "elnéznétek neki"...

Teljesen érthető, hogy miért vagy sikertelen a párkeresésben!

1. A társunk nem horogra akad, hanem őt választjuk, pont vele szeretnénk lenni a világ összes ellenkező neműje közül.

2. Attól, hogy valaki valamilyen házimunkát nem végez, még nem jelenti azt, hogy lusta! Pláne, ha minden mást megtesz, és még dolgozik is.

3. A társamnak nem elnézek dolgokat, hanem olyannak fogadom el, amilyen, tiszteletben tartom az igényeit, a tulajdonságait. Nem a gyerekem, hogy előírjam neki, milyen legyen!


Megjegyzem, nekem az egész sztoriban az a fura, hogy miért az összeköltözéskor, évek múltán derül ki bármi... én a társam előtt felvállalom minden tulajdonságom, nem árulok zsákbamacskát, hiszen joga van eldönteni már az elején, hogy ilyen partnert keres, vagy sem. Ugyanakkor az ember az évek során változhat! Én például régen jobban szerettem főzni, most már gyakrabban rendelek. Nem lustaságból, mert a főzés nem egy nagy cucc, hanem inkább másra fordítom azt az időt.

2016. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire haspók vagy, hogy ez szakítóok? Amíg nem volt kapcsolatod, ki főzött rád? Anyuci?

Leírod, hogy minden más házimunkát megcsinál. Hol van az előírva, hogy csak nő főzhet? Mi van Jamie Oliverrel, Gordon Ramsayvel stb.? Mi az amit Te pluszban a munka után megcsinálsz a házimunkából? Amit mellesleg illene igazságosan felosztani. Sok nő nem szeret főzni, mert több idő bevásátolni, megfőzni, elmosogatni és ugyanakkor az eredmény percek alatt elfogy, a befektetett munka nincs arányban az eredménnyel. A nyers étel egyébként is egészségesebb.

2016. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez a mai fiúcskáknak nem gond.

Egy rendes férfi mellett viszont főzne is rendesen. Az ilyen nő, csak dísznek jó.

2016. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!