Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrségnél komolyan...

A magyar rendőrségnél komolyan veszik a pszichológiai alkalmasságot? Mert mintha kicsit sok lenne köztük a pszichopata. Más országokban szigorúbbak az ellenőrzések?

Figyelt kérdés
Szerintem a pszichológiai alkalmasság nagyon fontos (lenne)ebben a szakmában és tudom, hogy vannak sokan nagyon is alkalmas rendőrök is hazánkban, ezért tisztelet a kivételnek. Nem általánosságban írom ezt a magyar rendőrökröl. Nyilván a normálisabbaknak éppen úgy gond ez, hogy vannak köztük ilyen téren alkalmatlanok is, hiszen ez mégis csak rontja az összképet a magyar rendőrségről.

2016. márc. 19. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lényegében az, amit a Feri mond. A magyar rendőrség egy átjáróház és a normálisabbja pár évnél tovább nem bírja. Egyrészt a hülye megkötések, másrészt a szar fizetés miatt és nem tartoznak Magyarországon a legmegbecsültebb emberek közé (gondolom ebben van egy kis komcsi utó-érzés is).


Azt a videót amúgy én is láttam, gondolom elpattant nála a húr. Csak az a gáz, hogy magát tette nevetségessé mindenki előtt (gyakorlatilag az egész ország előtt) és utána látszik is rajta, hogy hirtelen magába szállt.


Az összképet egyébként még jobban rombolta (szerintem) a múltkori eset, amikor bajusz őrmester lefoglalta a 444-es biboldók drónját nevetséges indokkal. Általában az ilyen hatalommániás, kicsit antiszociális emberek maradnak csak hosszútávon a pályán...

2016. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!